تظاهرات حیا در قبله در تهران/ راهپیمایی مردم شهرری در حمایت از حجاب و عفاف


به گزارش خبرگزاری ری، راهپیمایی حمایت از عفاف و حجاب فاطمی به مناسبت هفته تکریم عفاف و حجاب به صورت خانوادگی و با حضور اقشار مختلف مردم در شهرری با عنوان «تجلی عفت» برگزار شد. و اقشار زندگی

در این مراسم پرشور که مورد استقبال مردم شهرری قرار گرفت، بانوان و آقایان به همراه خانواده خود از میدان شهرری به سمت حرم حضرت عبدالعظیم (ع) راهپیمایی کردند.

راهپیمایان در این مسیر با سر دادن شعارهای «بد حجابی توطئه دشمن»، «یا فاطمه شعار ما حجاب ناموس ماست» و «برادر غیرت تو حجاب خواهرت نیست» بر حفظ عفاف و حجاب تاکید کردند. برای حفظ حریم خصوصی خانواده ها

حاضران در این جلسه با محکومیت اقدامات هنجارشکنانه خواستار تصمیم گیری در جهت رعایت شئونات اسلامی و تحکیم خانواده ها شدند.

در حاشیه این مراسم که با حضور گسترده اقشار مختلف بویژه بانوان، دختران جوان و نوجوانان و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی همراه بود، نمایشگاه تجربه یک حس خوب در میدان شهرری برپا شد.

سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران، سرهنگ روح الله قنبری رئیس ناحیه مقاومت بسیج ری، ناظم رضوی شهردار منطقه ۲۰، حسین نصرالله رئیس بنیاد ری شهید بودند. نیز حاضر در این مراسم اصلانی بود.

انتهای پیام/ ۶۷۰۶۲
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید