تماس وزیر بهداشت با کارشناس اورژانس مجروح در اغتشاشات بجنورد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، بهرام صبح دوشنبه در تماس تلفنی با عین اللهی جویای وضعیت کارشناس بحران دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی که در اغتشاشات اخیر مجروح شده بود، جویا شد. .

وزیر بهداشت در این گفتگوی تلفنی ضمن آرزوی شفای عاجل برای این کارشناس اورژانس، اظهار داشت: لباس سفید اورژانس نماد مصونیت در برابر هرگونه تجاوز و مورد احترام همگان در اقصی نقاط جهان است.

وی افزود: فرشتگان روپوش سفید اورژانس خدمت به مردم ایران تحت هر شرایطی و بدون محدودیت را وظیفه خود می دانند و جامعه و مردم قدردان خدمات ارزنده آنان هستند.

نهم شهریورماه امسال عده ای به بهانه جان باختن مهسا امینی در هسته مرکزی بجنورد تجمع کردند و به اموال عمومی خسارت وارد کردند که طبق اعلام شهرداری بجنورد ۱۰ میلیارد تومان خسارت به نقاط مختلف این شهر وارد شد.

در این اغتشاشات «اسحق رادمنش» از نیروهای اورژانس بجنورد در حین ارائه خدمات پزشکی مورد حمله اغتشاشگران قرار گرفت و از ناحیه شکم مورد اصابت چاقو قرار گرفت و اکنون تحت مداوا قرار دارد.