تمریناتی برای سفت کردن سینه های بزرگ ، کوچک و سریع و م women’sثر زنان


اندازه سینه بستگی به ژنتیک ، بارداری و چربی بدن دارد. وقتی بدن شما درصد چربی بدن شما را تغییر می دهد ، ابتدا متوجه این تغییرات در قفسه سینه خود می شوید.
بسیاری از خانم ها برای بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه خود از جراحی پلاستیک سینه استفاده می کنند. با این حال ، روش های طبیعی برای افزایش یا کاهش اندازه سینه وجود دارد. برای درک اینکه ورزش چگونه بر اندازه سینه تأثیر می گذارد ، باید بافت و ساختار سینه های خود را بشناسید و اینکه ورزش چگونه بر کل بدن شما تأثیر می گذارد.
از آنجا که هیچ عضله ای در قفسه سینه وجود ندارد و فقط از سلول های چربی و غدد عرق تشکیل شده است ، هیچ تمرینی وجود ندارد که قفسه سینه را بزرگتر کند ، اما ماهیچه هایی وجود دارند که هنگام تمرین زیر قفسه سینه بزرگتر به نظر می رسند.

به عنوان یک زن ، ممکن است بیش از حد نگران شکل سینه های خود باشید. برخی از زنان ممکن است بخواهند سینه های خود را بزرگ کنند ، در حالی که برخی دیگر از کمر درد رنج می برند و می خواهند سینه های خود را کوچک کنند. همچنین می تواند بر وضعیت ، اعتماد به نفس و جذابیت تأثیر بگذارد. برای کاهش یا افزایش اندازه سینه ، می توانید شیوه زندگی خود را تغییر دهید ، رژیم غذایی خود را انجام دهید و از داروهای خانگی استفاده کنید. کاهش یا افزایش ورزش تنها درمان خانگی بی خطر و بدون درد است که از حریم خصوصی شما محافظت می کند و به طور م .ثر بر بدن شما تأثیر می گذارد. آنچه واقعاً به آن نیاز دارید اراده و تلاش صادقانه و کافی برای رسیدن به اهداف است. هنگام ورزش بدن شما کالری می سوزاند و عضله می سازد که می تواند منجر به تغییرات فیزیکی شود. بهتر است قبل از افزایش یا کاهش اندازه سینه خود مشورت کنید. کارشناسان ما کلینیک تناسب اندام بزرگ ما بهترین روش را با توجه به شرایط شما در اختیار شما قرار می دهیم. برای دریافت مشاوره یا تعیین وقت قبلی از طریق تلفن ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ صدا زدن.

تمرین بزرگ کردن سینه


هل دادن

ابتدا به پشت دراز بکشید و پاها را صاف و دست ها را روی زمین جلوی شانه ها قرار دهید. به آرامی بازوهای خود را بالا ببرید تا در کف دست ها کشیده و متعادل شوند. تا جایی که ممکن است پشت خود را صاف نگه دارید. آرنج های خود را خم کنید و بدن خود را پایین بیاورید تا موازی با زمین باشد. سینه خود را روی زمین نگذارید. حرکت را در 2 ست 10 تکراری تکرار کنید. می توانید با یا بدون لمس زمین با زانو شنا کنید.

حرکت شنای ایستاده

این حرکات به صورت ایستاده در فاصله حدود 60 سانتی متر از دیوار انجام می شوند. دستان خود را در سطح قفسه سینه بر روی دیوار قرار دهید. از عضلات سینه خود استفاده کنید تا به آرامی به سمت دیوار خم شوید تا بینی شما به دیوار برخورد کند.

ضربات متقاطع با دمبل

در هر دست یک دمبل بگیرید. زانوها را خم کرده و هر دو جفت طبقه را روی زمین قرار دهید. به این ترتیب انگشتان پا به جلو کشیده می شوند. آرنج های خود را کمی خم کرده و در دو طرف بدن خود باز نگه دارید تا کف دست ها رو به جلو و دمبل ها رو به شانه های شما باشد. مچ دست راست خود را به صورت مورب به جلو بکشید تا در مرکز قفسه سینه قرار گیرد ، سپس دستان خود را عوض کنید.

پیاده روی پلانک

کف دست ها را روی زمین ، مچ دست ها را زیر شانه ها و بدن خود را در راستای سر و پاشنه قرار دهید. بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید. پای راست و چپ خود را بلند کرده و آنها را 30 سانتی متر (1 پله) به راست بکشید. سپس پای راست و دست چپ خود را بالا آورده و به سمت راست بکشید. برای انجام معکوس ، بازوی چپ و پای راست خود را با پای راست خود بلند کنید ، و سپس دست راست و پای چپ خود را بلند کرده و با پای راست خود قدم بردارید. (به یاد داشته باشید که بازو و پای مخالف را به طور همزمان در یک جهت حرکت دهید.) برای تکمیل تکرار دو مرحله را در هر جهت انجام دهید.

پرس پروانه ای

صاف بنشینید و دمبل ها را در هر دو دست بگیرید (این تمرین را می توانید در دامنه ها نیز انجام دهید). بازوهای خود را تا جای ممکن از بدن خود دور کنید. از ماهیچه های گردن خود برای توزیع وزن درست در جلوی قفسه سینه خود استفاده کنید. این حرکت را برای 3 ست 12 تکراری تکرار کنید. باشگاه ها همچنین دارای دستگاه هایی هستند که مخصوص این عمل طراحی شده اند.

تمرین روی صندلی عمیق

روی صندلی بنشینید در حالی که کف دست ها روی لبه صندلی قرار دارند و انگشتان پای شما به سمت پاهای شما باشد. وزنه را روی بازوهای خود بگذارید و پاهایتان را جلو بیاورید تا باسن شما جلوی صندلی قرار بگیرد. این موقعیت شروع است. آرنج های خود را با زاویه 90 درجه خم کنید و باسن خود را پایین بیاورید تا شانه ها و آرنج های شما در یک خط مستقیم قرار بگیرند. با فشار دادن کف دست به حالت اولیه بازگردید. این تکرار است.

شانه هایت را گرد کن

روی شکم روی زمین دراز بکشید و انگشتان خود را دراز کرده و کف دست ها رو به پایین باشد ، بازوها را مستقیما جلوی خود قرار دهید. با کشیدن آرنج از پشت ، لبه های شانه ها را به هم نزدیک کنید ، قفسه سینه را از زمین بلند کنید. برای کنترل و تکمیل حرکت شانه های خود را رها کنید.

تمرینات کوچک و تقویت قفسه سینه


تمرینات قدرتی و تمرینات هوازی

ورزش منظم به زنان در سوزاندن چربی بدن از جمله سینه کمک می کند. هدف برخی از تمرینات قلبی و قدرتی از بین بردن چربی قفسه سینه و بالای بدن است.

  • بر تمرینات هوازی با شدت کم متمرکز شوید ، زیرا اکثر زنان با سینه های بزرگ نمی توانند تمرینات فشار قوی مانند دویدن یا پیاده روی سریع را انجام دهند. حداقل 5 روز در هفته تمرینات هوازی با فشار کم را به مدت 45 دقیقه با استفاده از وسایلی مانند دوچرخه ثابت یا تردمیل انجام دهید.
  • همچنین ، تمرینات ویژه ای را برای تقویت ماهیچه های سینه و کاهش اندازه سینه انجام دهید. نمونه هایی از این تمرینات شامل شنای کلاسیک و پرس دمبل است. این تمرین را زیاد انجام دهید ، 8-12 بار در 2-3 ست چندین بار در هفته انجام دهید.

هنگام ورزش ، همیشه از سوتین ورزشی مناسب استفاده کنید تا از شل شدن مجدد قفسه سینه جلوگیری کنید.

ورزش قلب و عروق

ورزش هوازی به سرعت متابولیسم بدن زن را افزایش می دهد و کل چربی بدن را کاهش می دهد. هنگامی که یک زن شروع به کاهش وزن می کند ، سینه های خود به طور خودکار کوچک می شوند.

  • بالا رفتن از پله یک تمرین هوازی ساده است که خانم ها می توانند هر روز انجام دهند.
  • دوچرخه سواری یکی دیگر از تمرینات هوازی است.
  • حتی پیاده روی سریع به شما در سوزاندن چربی در سراسر بدن کمک می کند.
    حداقل هفته ای 4-5 بار به مدت 30 دقیقه ورزش هوازی انجام دهید.

شنا كردن

شنا به عنوان یک ورزش پرتلاش برای کسانی است که می خواهند به بهترین شکل ممکن به تناسب اندام برسند. شنا می تواند تأثیر بسزایی در شکل و اندازه سینه زنان داشته باشد. این تمرین کل بدن را شاد می کند ، تمام چربی ها را می سوزاند ، بدن را باریک و کشیده می کند و باعث می شود فرد جوانتر و قوی تر به نظر برسد. از آنجا که هنگام شنا از بازوهای خود زیاد استفاده می کنید ، چربی های دور سینه شما سوزانده می شود و به شما حالت ارتجاعی و شادی می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید