توصیه های سیل ناگهانی با تغییرات جزئی در مناطقی با شدیدترین بارندگی ها تمدید شده است.


آستین (KXAN) – پیش بینی امشب تا صبح پنجشنبه با وجود هوای عمدتاً خشک برای روز چهارشنبه تقریباً بدون تغییر باقی ماند.

بقایای بقایای طوفان پاملا در حال حاضر به مرکز تگزاس هجوم آورده و بارش باران در هیل کانتری را از اواخر شب و قبل از پایان مترو آستین آغاز کرده است.

ساعت سیل فلش

NS توصیه فلش سیل از آنجا که پتانسیل سیل کمی به سمت شرق حرکت می کند ، گسترش یافته و شامل شهرستانهای باستروپ و کالدول می شود. در حالی که این مشاوره تا ساعت 7 بعد از ظهر پنجشنبه به طول می انجامد ، نگرانی از وقوع سیل در اواخر عصر تا صبح پنجشنبه است. خطرات گسترده 2-4 اینچ در مرکز تگزاس امکان پذیر است ، اما در صورت ادامه طوفان ها در همان منطقه ، مقادیر جداگانه تا 6 اینچ می تواند کاهش یابد.

سطوح پایین خطر شدید آب و هوا با رعد و برق که امشب و صبح به آن می چرخیم رخ می دهد ، اما خطر سیل همچنان نگرانی اصلی ما است.

زمان بندی طوفان

باران در هیل کانتری باریده است.

در حال حاضر ، پیش بینی می شود شدیدترین باران از عصر چهارشنبه تا صبح پنجشنبه به تدریج از غرب به شرق برسد. شهرستان آستین مترو پیش بینی می کند که بارش های شدید قبل از ساعت 9 شب متوقف شود ، اما گسترده ترین و شدیدترین بارش ها بین ساعت 9 شب تا 1 بامداد پیش بینی می شود. پس از آن ، باران شدید به مناطق شرقی منتقل می شود.

باران کی متوقف می شود؟ به طور کلی ، بارش های شدید با طلوع آفتاب در هیل کانتری و باران های شدید در مناطق مترو تا اواخر صبح متوقف می شود. بارش شدید باران تا اوایل بعدازظهر در مناطق شرقی ادامه خواهد داشت.

تهدید آب و هوا

سیل های ناگهانی خطر اصلی ما هستند و سیلاب ها می توانند یک شبه رخ دهند و دیدن جاده های صعب العبور توسط آب را دشوارتر می کند.

طوفان های شدید ممکن است امشب تا صبح پنج شنبه رخ دهد ، اما به نظر می رسد این احتمال منزوی است.

تا بعد از ظهر جمعه ، یک جبهه سرد منطقه را تحت فشار قرار داده و تغییرات عمده ای را در مرکز تگزاس ایجاد می کند.

با ادامه تنظیم پیش بینی ، به اولین تیم هواشناسی هشدار دهنده بپیوندید.

در خبرنامه پیش بینی روزانه ما در kxan.com/newsletters مشترک شوید. برای مشاهده آخرین پیش بینی آب و هوا ، برنامه آب و هوا KXAN را بارگیری کنید. سیب | اندروید

_______________________________________________________________________________________________________________________________

تیم هوای هشداردهنده اول KXAN را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.

همچنین می توانید گزارشهای فردی هواشناسان را برای جریانهای زنده و آنچه در پشت صحنه اتفاق می افتد دنبال کنید.

  • DavidYeomansWX
  • JimSpencerKXAN
  • KristenCurrieTV
  • NickBanninWX
  • SeanKellyKXAN
  • MarkPenaWXدیدگاهتان را بنویسید