جاری شدن سیل در شهرستان فایت نگرانی هایی را در مورد بهره وری زهکشی ایجاد می کندشهرستان فایت ، تگزاس (KXAN) – مانند بسیاری از مناطق دیگر در مرکز تگزاس در روز پنجشنبه ، شهرستان فایت با پس از باران های شدید که باعث جاری شدن سیل و خسارات دائمی شده است ، کنار می آید.

به گفته شهرستان فایت ، چهارشنبه شب دست کم چهار خانه در اثر طوفان شدید آب گرفت.

کاتینا دیویدسون ناامید است. او گفت که خانه اش در کمتر از یک سال دو بار دچار آبگرفتگی شده است. دیویدسون پنجشنبه را صرف تمیز کردن تقریباً یک متر آب می کند که چهارشنبه شب به خانه اش هجوم می آورد.

دیویدسون گفت: “من ساعت 3:30 صبح امروز از خواب بیدار شدم و صدای باران را شنیدم.

شهودش درست بود او دید آب از درهای جلو و عقب هجوم می آورد.

دیویدسون گفت: “من دیدم که شروع به ظهور می کند ، بنابراین شروع به انجام کاری کردم که می توانستم.”

من توانستم با حمایت از پایه های مبل با آجر تا حدودی آن را نجات دهم. اما این دومین بار است که در کمتر از شش ماه جاری سیل می شود.

“در ماه مه ، من 9 اینچ بودم.” دیویدسون گفت. “یک فضای باز بزرگ در طرف دیگر حصار من وجود دارد. آنجا همه آب می رود. به علاوه از بزرگراه می آید. از جلو و عقب می آید و فقط بالا می رود.”

“آب آنقدر سریع پر شد که خوب تخلیه نشد.”

کریگ مورو ، مدیر مدیریت اورژانس شهرستان فایت ، گفت که این شهرستان برای دریافت کمک مالی دولتی تا 500000 دلار برای بررسی اثربخشی زهکشی ها در سراسر استان درخواست می کند.

مورو گفت: “مشکل این است که معمولاً زمان زیادی طول می کشد تا این امر به نتیجه برسد.”

به گفته مورو ، اجرای واقعی طرح بهبود زهکشی پس از بررسی می تواند تا 40 میلیون دلار هزینه داشته باشد. در حال حاضر ، او در تلاش برای کمک به کسانی است که به کمک فوری نیاز دارند.

مردم می توانند با 1 (800) RED-CROSS تماس بگیرند و صلیب سرخ می تواند آنها را در چند روز آینده بازگرداند. “

دیویدسون مجبور نیست نگران این اتفاق دوباره باشد.

“اینجا خانه من است.” او گفت.

مورو گفت ، این استان در ماههای آینده از تصویب کمک مالی مطلع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید