جایگزین پرسپولیس در دقیقه ۹۰ پشیمان شد/درویش به تعویض بعدی رفت.


به گزارش وانانیوز،

در سه هفته اخیر برخی از دستیاران اروپایی مورد توجه یحیی گل محمدی قرار گرفته اند. همان طور که در ابتدا گزارش دادیم، وسواس یحیی برای جذب دستیار اولش باعث شد تا او در همان ابتدا دو گزینه خوب را از دست بدهد (گزینه یحیی گل محمدی سرمربی یک تیم کویتی شد) و در این مسیر او افراد دیگری را نیز می خواست. او قرار گرفت. چندی پیش بالاخره دستیار خود را به باشگاه معرفی کرد اما چند روز بعد در حالی که باشگاه مذاکرات خود را با این مربی آغاز کرده بود، به درویش گفت که چون جایگزین بهتری پیدا کرده است استعفا دهد. همین موضوع باعث شد روند مذاکرات با بن بست رسیدن یکی از چهره های مورد نظر سرمربی از نظر خود یحیی به پایان برسد.

او چند روز پیش یک دستیار انگلیسی را به باشگاه معرفی کرد و باشگاه معاملات خوبی با این مربی انجام داد و در حالی که به نظر می رسید این مربی تا چند روز آینده بعدازظهر دیروز با ارسال پست الکترونیکی وارد تهران شود. وی رسما از باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم حضور در ایران عذرخواهی کرد و مدعی شد به دلیل مشکلات سیاسی که وجود دارد ترجیح می دهد در کشور دیگری به فعالیت خود ادامه دهد.

همین مشکل کافی بود تا عملا حضور سرمربی انگلیسی در ایران منتفی شود. درویش بلافاصله این موضوع را با یحیی گل محمدی در میان گذاشت و یحیی مربی دیگری را به باشگاه معرفی کرد. مذاکرات با سرمربی جدید معرفی شده از سوی سرمربی پرسپولیس به باشگاه از ساعات پایانی شب قبل آغاز شده و آخرین اخبار حاکی از مثبت بودن روند مذاکرات تا این لحظه و در صورت عدم پشیمانی این مربی از حضور خود است. در ایران نیز همانند سرمربی تیم ملی انگلیس تا پایان هفته آینده مراحل انتقال او انجام خواهد شد.