جزئیات جدید پادگان ۰۷ / پیمانکار: پول نقد می خواهم! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


خبرگزاری بیشتر – Provinsgruppen: جلسه بررسی وضعیت پادگان ۰۷ خرم آباد به همت لشکر ۸۴ پیاده لرستان و با حضور امیر خوشکنار سرپرست لشکر ۸۴ لرستان، پیمانکار ارتش، شهردار خرم آباد، عضو حقوقی شورای شهر و همچنین مدیرکل دفتر فنی دولت لرستان برگزار شد.

شرح وضعیت پادگان ۰۷

امیر مراد خوشکنار فرمانده لشکر ۸۴ پیاده لرستان در این جلسه با بیان اینکه طرح شهر پادگان ۰۷ خرم آباد در سال ۹۲ تهیه و به تصویب شهرداری، کمیته فنی راه و شهرسازی و کمیسیون ماده پنج استان رسیده است، اظهار داشت: در سال ۹۴ این طرح تصویب شد. شورای عالی معماری و شهرسازی وارد شد و برای اجرا به ادارات و ادارات مسئول در استان ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه در مجموعه برکه ۰۷ ۲۴۱ قطعه با کاربری های فرهنگی، آموزشی، سبز، مسافربری، مسکونی، تجاری و … وجود دارد، تصریح کرد: برکه ۰۷ در مجموع ۱۵ هکتار است که هفت هکتار آن فضای سبز است. و اماکن هنری مورد ارزیابی قرار گرفته و در اختیار شهرداری قرار گرفته است، هفت هکتار باقیمانده نیز به ازای هر نفر عمومی است و ۲۱۲ قطعه مسکونی و تجاری، ۱۵۸ قطعه مسکونی و ۵۴ قطعه تجاری ارزیابی شده است.

جزئیات جدید پادگان 07 / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

فرمانده لشکر ۸۴ پیاده لرستان تصریح کرد: از مجموع ۵۴ یگان، ۲۰ واحد شهرداری محسوب می شود که ۱۴ واحد مسکونی و ۶ واحد تجاری است.

۱۱۵ قطعه در اختیار پیمانکار است

ثروتمند خوشکنار وی در ادامه با بیان اینکه ساخت ۲۳ هزار واحد مسکونی در سال ۹۷ برای تامین مسکن کارکنان آغاز شده است، گفت: بخشی از حمایت مالی این ۲۳ هزار واحد مسکونی، زمین هایی بود که بر اساس قانون خروج از پادگان به فروش رسیده بود.

وی افزود: در این راستا زمین در شهرهایی مانند خرم آباد، کرمانشاه، همدان، تبریز، مشهد، شیراز، تهران و شد تمیز در نظر گرفته شد، ۲۵۶ واحد توسط پیمانکار زمین در بیرجند و بخشی از پایتخت مرتبط با ساخت همین واحدها از زمین تا پادگان ۰۷ خرم آباد با توجه به پیشرفت فیزیکی و ارزش زمین مورد ارزیابی قرار گرفت که با نظر کارشناسان نظامی و داخلی قیمت گذاری شد. ساختمان ها و واحدها را باید از محل فروش این زمین ها تکمیل کند.

جزئیات جدید پادگان 07 / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

فرمانده لشکر ۸۴ پیاده لرستان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه امروز تعدادی از قطعات همان اراضی پادگان ۰۷ رهاسازی شده و در اختیار پیمانکار است، گفت: حدودا. ۱۱۵ قسمت از این اراضی به صورت تهاتری کلیه قطعات طبق تشریفات قانونی خاص در اختیار پیمانکار قرار می گیرد.

ارتش همیشه در خط مقدم خدمت رسانی و کمک به مردم است

ثروتمند خوشکنار وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۷۷ قطعه مسکونی در اختیار ارتش است و همچنین ۱۱ قطعه فرهنگی هنری و ۱۰ قطعه متفرقه دیگر در این مجموعه وجود دارد، گفت: ارزش واقعی اینها کاملا مشخص است، نیروی زمینی برای این ۷۷ قطعه تصمیم گیری کرده است. توطئه ها گیر انجام خواهد داد.

وی با اشاره به درخواست اعضای شورای شهر، شهردار، فرماندار و معاون عمرانی استاندار در خصوص دعوت از پیمانکار گفت: این کار را انجام دادیم، قرار بود دیروز جلسه داشته باشیم اما به دلیل اینکه شهردار در تهران جلسه داشتیم.»

رئیس لشکر ۸۴ پیاده لرستان با بیان اینکه مردم در آینده نزدیک از امکانات این مجموعه استفاده خواهند کرد، گفت: شروع این کار موجب رونق اقتصادی استان می شود و ۱۵۸ قطعه مسکونی برای این شهرستان در نظر گرفته شده است. فضای سبز ایجاد شده باعث ایجاد شور و نشاط در سطح شهر می شود، راه های دسترسی باعث رفع گره های ترافیکی در خیابان انقلاب می شود و ۵۸ قطعه تجاری باعث ایجاد اشتغال در شهر می شود.

جزئیات جدید پادگان 07 / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

ثروتمند خوشکنار تاکید می کند که ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در راه خدمت و کمک به مردم، در راه آزادسازی صورت فلکی پیشگام بوده است. الافلاکتوسعه جاده سراب یاس، صدور ۳۰۰ سند در کوی ارتش بدون هزینه و همکاری با ارتش در لرستان بوده است.

پروژه با قدرت پیش می رود

محمد خوشنام پیمانکار ارتش نیز در این جلسه اظهار داشت که شرکت ما به عنوان پیمانکار ارتش کارهایی را برای ارتش انجام داده و در مناقصات مختلف شرکت می کند. جبران کرد داده می شود.

وی گفت: ما به عنوان پیمانکار در مناقصه پروژه ارتش در بیرجند شرکت کردیم که آبان ماه سال گذشته برنده این مناقصه شدیم که منجر به انعقاد قرارداد شد. پروژه در بیرجند بخش هایی از مساحت زمین های آن را ارزیابی کرد. در تبریز و خرم آباد.

پیمانکار ارتش تاکید کرد: این پروژه با قوت در حال انجام است، فرمانده پدافند زمینی در حال طراحی است. تهاتری آنها به طور مرتب تحت نظر هستند و ما به آنها گزارش می دهیم. وی افزود: کار عمرانی نیاز به منابع دارد، ما در تبریز برای فروش زمین مشکل نداشتیم اما در خرم آباد با توجه به صحبت هایی که در یک تا دو ماه اخیر در فضای مجازی انجام شد دچار مشکل شدیم.

جزئیات جدید پادگان 07 / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

خوشنام تاکید کرد: از مدیران استان گلایه داریم، در این زمینه متضرر شده ایم م.قیمت مصالح از یک ماه پیش تغییر زیادی کرده است و هر روز که دیرتر منابع به دست می آوریم، هم از پروژه عقب می مانیم و هم ضرر می کنیم.

یک سند فیلد تک صفحه ای دریافت کنید

وی خاطرنشان کرد که ارتش آن را فرافکنی می کند تهاتری من متعهد هستم که پروژه را با همان قیمت سال گذشته تا دو سال دیگر پس از اتمام انجام دهم.» برای تامین منابع مالی برای این ارزش ارزش ایجاد کنید و پروژه را قوی کنید.

خیلی تعجب کردم که سران عالی استان اعلام کردند که کار هنوز تمام نشده و قابل تغییر است. پیمانکار ارتش با بیان اینکه کاری که ارتش انجام می دهد بر اساس قانون است و در خرم آباد هم بوده است، گفت: طرحی تهیه و در کمیسیون ماده پنج استان و شورای عالی معماری شهرسازی به تصویب رسیده است. در سال ۹۴. ، تجاری و … دارای سند تک برگی می باشد.

خوشنام گفت که بسیار متعجب است که رهبران عالی استان اعلام کردند که کار هنوز تمام نشده است و می توان آن را تغییر داد. این برای من یک سوال و تعجب بود. در نهایت برای فروش آنها سند می گیرم، همه درباره خرید زمین صحبت می کردند، اما هیچکس با من به عنوان مالک اصلی زمین های ارتش صحبت نکرد.

جزئیات جدید پادگان 07 / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

وی خاطرنشان کرد: چندین بار شرایط برای خدمت به امیر پیش آمده است خوشکنار گلایه کردم وقتی نمی توانم زمین را بفروشم ضرر می کنم، گفت: به فرمانده نیروی زمینی هم اعلام کرد. ام با این شرایط نمی توانم به تعهداتم عمل کنم.

کارآفرین: من پول نقد می خواهم

پیمانکار ارتش با تاکید بر اینکه مالک ۱۱۵ قطعه زمین هستم، گفت: طبق صورت وضعیت، ۲۱ قطعه از آنها دو ماه پیش آزاد شده و حدود ۳۰ قطعه دیگر نیز طبق صورت وضعیت در هفته جاری آزاد می شود. آماده فروش ملک است، اکنون می توانم ملک را به هرکسی بفروشم، در این زمینه با اشخاص حقیقی و حقوقی صحبت کرده ام. اماین جلسه را با احترام برگزار کردم ام و نه اساس نامه را امضا نکرد ام که بعداً شکایت نکنم.

حاضرم زمین را به قیمت روز و حتی پنج تا ده درصد ارزانتر بفروشم اما پول میخواهم. خوشنام تاکید کرد: حاضرم زمین ها را به قیمت روز و حتی پنج تا ۱۰ درصد ارزان تر بفروشم اما پول می خواهم چون کار ساختمانی می کنم نمی توانم زمین بخرم. تهاتری من نمی توانم دوباره زمین را تمیز کنم، نمی توانم زمین را بدون منابع و طبق وعده به شهرداری یا ارگان دیگری بدهم.

وی بیان کرد: برآورد ما برای ۲۱ قطعه یک هزار و ۵۵۰ متری مسکن و یک هزار و ۱۰۰ مترمربع تجاری، ۸۵ تا ۹۰ میلیارد متر مربع است.

جزئیات جدید پادگان 07 / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

از گزارشگر مهلتی از پیمانکار بخواهید

سعید فتوحی شهردار خرم آباد نیز در این سخنان با بیان اینکه آیندگان در این خصوص ما را قضاوت خواهند کرد، گفت: در این راستا برای حفظ ۱۱ بنای میراث فرهنگی وارد این مجموعه شدیم.

وی در ادامه با بیان اینکه این امر به مطالبه مردم تبدیل شده است، این مجموعه در ۱۵ هکتار است و می تواند یک مکان تاریخی، گردشگری، تفریحی و غیره باشد، ادامه داد: در این زمینه باید توافق شود و این ۱۵ را نگذاریم. هکتار از شهر خارج می شود.

شهرداری هر چه دارد را با اجازه اعضای شورا می فروشد و با آن کار می کند شهردار خرم آباد با بیان اینکه این مجموعه در حال حاضر نگهداری نشده و بناها در خطر تخریب هستند، گفت: میراث فرهنگی باید وارد شود، مالکیت برای ارتش بد است، بنیه اقتصادی شهرداری ضعیف است، وظیفه اصلی این بود که میراث فرهنگی وارد شود. تا میراث فرهنگی وارد شود.»

فتوحی گفت: با تمام این اوصاف شهرداری چندین ملک برای واگذاری و پاکسازی همراه با پیمانکار ارتش دارد. بیا خرم آباد.

وی با اشاره به ظرفیت خرم آباد در گردشگری گفت: شهرداری هرچه دارد با مجوز از اعضای شورا می فروشد و در این زمینه تلاش می کند و ما هم تا جایی که بتوانیم می دهیم بقیه را از طریق استانداری، وزارت میراث فرهنگی و وزارت میراث فرهنگی و… می دهیم. … پیگیر هستیم.

شهردار خرم آباد گفت: این موضوع به مطالبه جدی مردم تبدیل شده است، آمادگی داریم با پیمانکار ارتش برای سرمایه گذاری در شهر خرم آباد همکاری کنیم، پیمانکار ارتش فرصت فروش ملکه ها را به ما بدهد.