جزئیات پشت آزمایش ژنتیکی جنسونا چیست؟

تعهد اینترلوکین

هدف اینترلوکین ژنتیک ارائه بهترین اطلاعات ژنتیکی در دسترس است تا به شما کمک کند تا در مورد تغذیه، ورزش، عادات سبک زندگی و اقدامات بهداشتی با هدف حفظ سلامتی خود در سال‌های آخر زندگی خود تصمیم‌گیری هوشمندانه در مورد سبک زندگی بگیرید.

آزمایشگاه آزمایشات ژنتیکی پیشرفته اینترلوکین تحت اصلاحات بهبود آزمایشگاه بالینی (CLIA) تایید شده است تا از نتایج دقیق، با کیفیت و ایمن برای هر آزمایش اطمینان حاصل کند.

آزمایش ژنتیک جنسونا (TM)

هدف اینترلوکین ژنتیک در بخش ژنتیک تغذیه، همکاری با رهبران صنعت غذا و تغذیه برای توسعه محصولات تغذیه ای است که دامنه سلامتی را با ابتدا شناسایی افراد دارای تنوع ژنتیکی خاص و سپس در دسترس قرار دادن محصولات برای آن افراد گسترش می دهد. این محصولات هدفمند به شکل مکمل های غذایی با فرمول خاص یا غذاهای کاربردی خواهند بود.

اینترلوکین در حال حاضر با Alticor* (Quixtar**) همکاری می کند تا آزمایشات ژنتیکی مرتبط با محصولات غذایی را مستقیماً برای مصرف کنندگان عرضه کند. Nutrilite، برند غذایی پیشرو برای ۷۵ سال، بخش تغذیه Alticor است و مسئول توسعه محصولات غذایی مطابق با آزمایش ژنتیکی اینترلوکین تحت نام تجاری Gensona (TM) است.

* Alticor شرکت مادر Amway Corp است. و Amway Global، Access Business Group LLC، و Alticor Corporate Enterprises.

** طی سال‌های ۲۰۰۸-۲۰۰۹، Quixtar نام Amway Global را در آمریکای شمالی برگزید. این تغییر بخشی از یک تغییر بزرگتر در فرصت های تجاری است که شامل محصولات جدید استثنایی، پشتیبانی گسترده و جبران خدمات بهبود یافته است. بنابراین وقتی نام Quixtar را در این مقاله می خوانید، به Amway Global فکر کنید.

آزمایشات ژنتیکی جنسونا با پشتوانه علم در سطح جهانی در مورد استعداد ژنتیکی افراد به بیماری‌های رایج یا شرایط سلامتی، در نهایت به آن‌ها کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌ای در مورد گسترش سلامتی خود بگیرند.

  • تست ژنتیک سلامت قلب جنسونا این اولین و تنها آزمایش ژنتیکی IL1 است که استعداد فرد را برای بیان بیش از حد التهاب و افزایش خطر بیماری های قلبی عروقی و حوادث حاد قلبی تعیین می کند.
  • تست ژنتیک جنسونا برای تغذیه عمومی متابولیسم مواد مغذی (از جمله ویتامین های B و آنتی اکسیدان ها) را تعیین می کند.

خدمات تست مصرف کننده Gensona

آزمایشگاه آزمایش ژنتیک اینترلوکین پیشرفته ما تحت قانون بهبودهای آزمایشگاهی بالینی (CLIA) ثبت شده است تا از نتایج دقیق، با کیفیت بالا و ایمن برای هر آزمایش ژنتیکی اطمینان حاصل شود. آزمایشگاه اینترلوکین متعهد به ارائه خدمات تست و آزمایش با کیفیت سریع، آسان و قابل اعتماد است:

  • بسته های نمونه جمع آوری آسان برای استفاده
  • یک فرآیند آزمایشگاهی متمرکز که از بهترین تکنیک‌های آنالیز موجود برای نتایج قابل اعتماد و زمان‌های دور کوتاه استفاده می‌کند.
  • سهولت در خواندن و تفسیر گزارش تست های آزمایشگاهی.
  • آزمون یکبار مصرف با قیمتی مقرون به صرفه برای یک عمر دانش.
  • اطلاعات مربوط به محصولات با کیفیت بالا و مواد آموزشی از جمله پشتیبانی فنی از کارکنان واجد شرایط از جمله متخصصین ژنتیک پزشکی و مشاوران ژنتیک برای کمک به تفسیر و انتقال نتایج در دسترس است.

احترام به حریم خصوصی شما دغدغه اصلی آنهاست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر