جزییات دیدار درویش با بازیکنان پرسپولیس


به گزارش وانانیوز،

بازیکنان پرسپولیس پس از دو روز بدون تمرین بالاخره روز گذشته تمرین کردند اما اتفاق عجیبی رخ داد.

در این تمرین چند بازیکن جدید و خارجی تمرین کردند اما بازیکنان قدیمی که گلایه داشتند حاضر به تمرین نشدند. پس از این دوره، تعدادی از بازیکنانی که در چند روز اخیر تمرین نکرده بودند، با رضا درویش، مدیرعامل باشگاه که به تازگی از سفر قطر به تهران بازگشته بود، در جلسه حضور یافتند.

رضا درویش در این دیدار ضمن شنیدن صحبت های بازیکنان از شکایت آنها مطلع شد. بازیکنان پرسپولیس معترض بودند که درویش باید در تمرینات حاضر می شد تا از مشکلات آنها مطلع شود اما مدیرعامل باشگاه دلیل عدم حضور در تمرینات را مشغله و مشغله اعلام کرد.

از سوی دیگر پرسپولیسی ها که به جریمه ۵ درصدی حذفی فصل گذشته از جام حذفی معترض بودند، بار دیگر این موضوع را با مدیرعامل باشگاه در میان گذاشتند. درویش به بازیکنان اعلام کرد که این پنج درصد مدتی پیش با نظر هیئت مدیره بخشوده شد زیرا پرسپولیس در لیگ برتر نتایج خوبی کسب کرد اما این بخشش به بازیکنان اعلام نشد و همین موضوع باعث اعتراض بازیکنان به این مشکل شد. قول های مدیرعامل باشگاه، گویا فعلا مشکلات حل شده است!

با این شرایط بازیکنان معترض از فردا در تمرین پرسپولیس حاضر می شوند تا برای بازی با استقلال در اولین بازی پس از جام جهانی قطر آماده شوند.

انتهای پیام/