جستجوی جیسون لاندری دانشجوی گمشده ایالت تگزاس در روز شنبه انجام شدشهرستان کالدول ، تگزاس (KXAN)-جستجو و نجات تگزاس شنبه یک روز یک روز برای یافتن جیسون لندری دانشجوی دانشگاه ایالتی تگزاس ، که 10 ماه است ناپدید شده است ، انجام می دهد.

طبق اعلام مشترک هر دو آژانس ، TEXSAR با کلانتری کلدول همکاری می کند تا مناطق مورد علاقه خود را با استفاده از هوش مصنوعی و ابزارهای فضایی بررسی کند. از سگ های جستجوگر ، دارایی های جستجوی سوارکاری ، هواپیماهای بدون سرنشین و جستجوی زمینی برای بررسی منطقه در روز شنبه استفاده می شود.

لندری در 13 دسامبر پس از تصادف اتومبیل خود در جاده تخت نمک نزدیک لولن در راه بازگشت به خانه به میزوری ، تگزاس ، ناپدید شد.

آخرین جستجوی اصلی برای Landry در ماه فوریه بود ، در وضعیت انتشار. بیش از 100 داوطلب و آژانس های دیگر برای یافتن لندری کار کردند. با استفاده از داده های جمع آوری شده از جستجوهای گذشته ، CCSO توانست محل دقیق جستجو را مشخص کند.

طبق نسخه منتشر شده ، TEXSAR بیش از 2000 ساعت روی این پرونده کار کرده و 1،336 مایل زمین را طی کرده است. جاستین مک اینیس ، مدیر TEXSAR ، در این مورد گفت که پرونده لندری “یکی از سخت ترین مواردی است که TEXSAR با آن درگیر بوده است.”

“ما عمیق شدیم و از منابع خارجی و تخصص برای کمک به پرونده جیسون لندری چشم پوشی نکردیم. ما چندین سناریو را بررسی کردیم و سپس دوباره نگاه کردیم. ما تمام داده ها را تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل مجدد کردیم. مکینیس در بیانیه خود گفت: من به تلاش سخت TEXSAR و سایر سازمان ها در این پرونده افتخار می کنم و امیدوارم بتوانیم سرانجام آن را به پایان برسانیم.

بخشی از جاده تخت نمک آزاد شده است تا برای جستجو بسته شود. اگر اطلاعاتی در مورد ناپدید شدن لندری دارید ، می توانید با کاپیتان جف فری از کلانتری کلدول تماس بگیرید (512) 398-6777 داخلی (512). ایمیل 4504 یا [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید