حادثه تروریستی مشهد بالا انزجار دشمنان انقلاب است – مهر | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، {در این} ادعا آمده است کدام ممکن است حمله قطعات تروریستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافقین به حرم حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام، بیانیه سوگند خورده مظلومان روحانی جهادگر حجت الاسلام اصلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید… مجروح شدن حجه‌الاسلام شریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید مال باعث مبارزه کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصیبت شریفان در ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید محله شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دین ملت شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین الان به چاقویی تغییر شده است کدام ممکن است صهیونیسم در دستان کفاره است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این حادثه تروریستی سیگنال بالا ذلت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کینه دشمنان دشمن. انقلاب اسلامی، روحانیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدای ایران اسلامی، سلسله ابن ملجم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر علی همچنان یکپارچه دارد.

این ادعا می‌افزاید خون پاک این اعضای خانواده بی‌تردید سند خوشحال از عکس برای این مجاهد فرهیخته انقلاب اسلامی ایران است کدام ممکن است تمام امتحان شده شخصی را برای خدمت به نظم، ایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفاه افراد به‌کار گرفتند.

در ادعا فروش اسلامی آذربایجان غربی، بیانیه سوگند خورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجروح شدن روحانیون بسیجی در ماه مبارک رمضان به زبان روزه بیانگر بالا خصومت مخالفان دین مقدس اسلام، نظام اصیل انقلابی است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحانیت در همه زمان ها در صحنه هستند.. ایمنی افراد را ندارند.

دشمنان همواره سعی می کنند چهره مظلوم روحانیت را در اذهان افراد مخدوش کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدای ضد ایرانی اجتناب کرده اند گلوی برخی سلبریتی ها سطح می آید، با این حال روحانیت ۱۴۰۰ سال است کدام ممکن است پیرو آرمان های دین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را دنبال می تنبل. دشمنان اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلاب هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید یقیناً ملت شریف ایران همواره قدردان زحمات را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکت ها آنان هستند.

اداره کل فروش اسلامی استان آذربایجان غربی این مصیبت وارده را به محضر امام زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان (عج)، مقام معظم مدیریت، موسسات دینی ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار آن شهید آسایش عرض می تنبل.