حاشیه دیدار سپاهان – استقلال


به گزارش وانانیوز، 

تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال در دیداری حساس از هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم می‌روند.

* هواداران زیادی از علاقه‌مندان به استقلال مقابل هتل محل اقامت آبی‌پوشان در اصفهان تجمع کرده بودند و به تشویق فرهاد مجیدی و بازیکنان پرداختند. در میان هواداران، شماری از هواداران بانوان هم دیده می‌شد.

* با توجه به اینکه سپاهان میزبان است و بلیت‌های کمی در اختیار هواداران استقلال قرار گرفته است، اما آنها زودتر از اصفهانی‌ها وارد ورزشگاه شدند و به تشویق تیم‌شان می‌پردازند. هواداران استقلال جایگاه‌های مخصوص خودشان را پر کرده‌اند.

* هواداران زیادی هم بیرون از ورزشگاه بدون بلیت قصد ورود دارند که به آنها اجازه این کار داده نشد.

* رشید مظاهری، دروازه‌بان سپاهان که نیم فصل از استقلال به این تیم رفت با بهزاد غلامپور، مربی دروازه‌بان‌های آبی‌پوشان و سیدحسین حسینی مورد تشویق قرار گرفت. مظاهری همچنین از سوی تماشاگران استقلال تشویق شد. با توجه به برخی اظهارنظرهای مظاهری درباره فرهاد مجیدی، تقابل این بازیکن با تیم سابقش می‌تواند به جذابیت‌های بازی اضافه کند.

* در حالی که هواداران سپاهان به تشویق رشید مظاهری می‌پرداختند، به یکباره هواداران استقلال علیه او و امید نورافکن شعار دادند.

 

انتهای پیام/