حداقل دو پلیس اسرائیلی در درگیری با فلسطینی ها زخمی شدند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جورزلیم پست، منابع نظامی و پلیس اسرائیل زخمی شدن دو تن از نیروهای این رژیم در درگیری با فلسطینی ها را تایید کردند.

در همین راستا پلیس رژیم صهیونیستی سه شنبه شب در درگیری با فلسطینی ها در منطقه سیلوان در شرق بیت المقدس اعلام کرد. دو پلیس زخمی شدند.

با این حال منابع پلیس در تلاش برای سانسور و به حداقل رساندن خسارات وارده به نیروهای خود مدعی شده اند که دو افسر پلیس زخمی شده اند.

نکته جالب در گزارش پلیس رژیم صهیونیستی این است که گفته می شود نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی بر اثر سنگ و اشیاء مجروح شدند.

از سوی دیگر همزمان با سه شنبه شب رزمندگان مقاومت فلسطین که سوار بر خودرو سواری می کردند به سمت ارتش اشغالگر تیراندازی کردند.

گفته می شود که این تیراندازی در یک ایست بازرسی نظامی در ورودی شهرک همیش در نابلس رخ داده است.

در همین رابطه منابع محلی گزارش دادند که پس از عملیات اخیر، تک تیراندازان صهیونیست برای دستگیری عاملان این حادثه که با موفقیت از صحنه متواری شدند، در منطقه مستقر شدند.

از سوی دیگر روز سه شنبه یک جوان فلسطینی در سال ۱۹۴۸ میلادی در شهر مجد الکروم در سرزمین های اشغالی به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر اسرائیلی کشته شد.

منابع محلی اعلام کردند در درگیری مسلحانه دو جوان فلسطینی با نظامیان صهیونیست در شهرک مجد الکروم، یکی از آنها شهید و جوان دیگر زخمی شد. نظامیان صهیونیست نیز این جوان مجروح را دستگیر کردند.