حرکت تسلا در دفتر مرکزی باعث بازتاب در کالیفرنیا شد: “ما باید خانه خود را تمیز کنیم”سان فرانسیسکو (آستین بیزنس ژورنال) – هنگامی که ایلان ماسک به سهامداران خود گفت که شرکت تسلا مقر خود را از سان فرانسیسکو به آستین منتقل می کند ، باعث شد مشاوران نشستی به این فکر کنند که “نفر بعدی کیست؟”

تسلا متعلق به Charles Schwab ، McKesson ، Oracle ، Hewlett Packard Enterprise و Core-Mark Holding Co. یکی دیگر از شرکت های Fortune 500 که در سالهای اخیر به پایتخت آستین نقل مکان کرده است ، از جمله Inc. با این وجود ، شهرت و شهرت تسلا نهمین شرکت بزرگ معامله شده در بازار عمومی است. بر اساس سود در منطقه خلیج – خروج ها را بسیار دردناک می کند.

جیم واندرمن ، مدیرعامل شورای منطقه خلیج ، که از مشاغل پشتیبانی می کند ، گفت: “تسلا یک شرکت مهم است و من از وقتی شرکتی تصمیم می گیرد که منطقه خلیج و کالیفرنیا را ترک کند متنفرم.” “اما ما همچنین می دانیم که منطقه خلیج محل استقامت ، بازآفرینی و بازآفرینی زیادی است.”

اما وقتی از واندرمن پرسیدم که او در مورد محیط کسب و کار ایالتی که باعث شده تسلا تگزاس را انتخاب کند ، چه می گوید ، “وندرمن گفت:” پیامی که می فرستد این است که ما باید خانه های خود را برای چالش های زیادی که ایالت ما و محیط تجاری آن با آن روبرو هستند تمیز کنیم. “او گفت.

بقیه داستان را می توانید در وب سایت آستین بیزینس ژورنال بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید