حقمان را نمی گیریم/ پاداش ۱۸ میلیونی نمی دادند بهتر بود!


به گزارش وانانیوز،

میلاد عبادی پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از تمرین پنجشنبه شب این تیم گفت: سیدمحمد موسوی سرآمد همه ماست و حتی زمانی که سعید معروف در تیم ملی بازی می کرد کاپیتان دوم ایران بود. تیم تیم ملی. بنابراین من کاپیتانی را به او ندادم و به او لطفی نکردم.

کاپیتان تیم ملی ایران ادامه داد: جام جهانی با سایر مسابقات بسیار متفاوت است و باید از نظر بدنی و روحی آمادگی کامل داشته باشیم. تا اینجا همه چیز خوب پیش رفته است.

عبادی پور درباره انتقاد شدید محمد موسوی از امکانات اردوی تیم ملی، تصریح کرد: تا به حال درباره امکانات فدراسیون صحبت نکرده ام، چرا که این امکانات هیچ وقت کامل نبوده است. اگر موسوی در این مورد حرفی زد، کاملا درست می گفت. دو ماه دور از خانواده و تحت فشار زیاد در مسابقات بودیم و الان فقط ۱۸ میلیون تومان پاداش گرفتیم که اگر به ما نمی دادند خیلی بهتر بود.

کاپیتان تیم ملی گفت: من شخصیت خودم و بازیکنان تیم را که با این فشار بالا و بدون پزشک و ماساژور مسابقه دادند و تمرین کردند بیشتر از این حرف ها و این مبالغ می بینم.

عبادی پور گفت: با مسئولان فدراسیون جهانی در ایتالیا جلسه ای برگزار کردیم و فاکتور پرداختی مربوط به پاداش فدراسیون جهانی والیبال به ایران را به ما نشان دادند اما تاکنون یک ریال از این مبالغ به ما پرداخت نشده است. این پاداش ها حق ماست اما نمی توانیم حق خود را مطالبه کنیم.

وی تصریح کرد: حتی مطب نداریم و باید از جیب خود مکمل های غذایی بخریم. ما فقط به عشق مردم والیبال بازی می کنیم.

آبادی پور در پایان درباره مسئولیت هدایت تیم گفت: خوشبختانه بازیکنان ما بسیار حرفه ای هستند و فشار کاپیتانی به من نمی رسد.

پایان پیام/