خانوار مارادونا مدعی پیراهنی کدام ممکن است او در فروش عمومی فروخت + عکس


به آگاه فانئوس،

به گزارش مارکا، دیگو مارادونا همراه خود اینکه چشمانش را به روی دنیا بسته است، با این حال همچنان حواشی جالبی در دنیای فوتبال تحمیل می تنبل.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینال موضوع اختلاف بر اوج پیراهنی است کدام ممکن است آگاه می شد او در جام جهانی ۱۹۸۶ مقابل انگلیس کف دست خدا را به ثمر رساند کدام ممکن است در نتیجه پیروزی ۲-۰ آرژانتین شد.

آگاه تبدیل می شود این بلوز توسط خوب نمایندگی انگلیسی اجتناب کرده اند ساتبیز همراه خود قیمت اساس ۷.۲ میلیون یورو به فروش عمومی گذاشته شده است.

این بلوز در اختیار استیو هاج، هافبک سابق انگلیس بود کدام ممکن است در دیدار مقابل مارادونا به میدان سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نهایت ورزشی بلوز شخصی را همراه خود مارادونا عوض کرد. هاج ذکر شد: “به چشمان مارادونا به نظر می رسید کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلافاصله پیراهنم را در آوردم به همان اندازه بپرسم خواه یا نه می توانیم بلوز هایمان را عوض کنیم.” او هم به من می خواهم نزدیک شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوز هایمان را عوض کردیم. این تمام ماجرا بود. فقط”.

با این حال داستان به این سادگی کدام ممکن است هاج می گوید نبود. به معنای واقعی کلمه هستند این اعلام کردن برای ادغام کردن خانوار مارادونا اجتناب کرده اند دخترش دالما را انتخاب کنید و انتخاب کنید شریک زندگی سابقش کلودیا ویاوانیا نمی شود کدام ممکن است دیروز (پنجشنبه) گفتن کردند پیراهنی کدام ممکن است به فروش عمومی گذاشته تبدیل می شود پیراهنی نیست کدام ممکن است دیگو همراه خود آن ۲ گل آرژانتین را به انگلیس زد.

دیگو آرماندو مارادونا،
بلوز مارادونا متعلق به استیو هاج است

دالما مارادونا به رادیو مترو آرژانتین ذکر شد: “اگر خوب دقیقه پدرم را می شناختی، می دانستی کدام ممکن است او بلوز را به کسی نداده است.” مطمئنا، او قابل انجام است پیراهنی را کدام ممکن است در نیمه اول روکش دار بود عوض کرده باشد، از نمی دانست در نیمه دوم حدس و گمان به چه اتفاقی بیفتد. با این حال پیراهنی را کدام ممکن است در نیمه دوم روکش دار بود به کسی نداد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیچاره (استیو هاج) هم آن را ندارد. پیراهنی کدام ممکن است او دارد، پیراهنی نیست کدام ممکن است پدرم در نیمه دوم پوشید.

علیرغم ادعای خانوار مارادونا، حراجی برای بلوز مارادونا اندیشه در مورد شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برگزارکنندگان این فروش عمومی نیز مدعی هستند کدام ممکن است این بلوز شبیه به پیراهنی است کدام ممکن است مارادونا در نهایت مسابقه درآورد. آنها اظهاراتی را آشکار کرده اند کدام ممکن است تأیید می تنبل شواهدی برای حمایت اجتناب کرده اند ادعای شخصی دارند.

انتهای پیام/