خبرگزاری مهر: ترکیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تل آویو در جستجوی تامین سوخت اروپا هستند | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانخبرگزاری مهر به نقل اجتناب کرده اند دیلی صباح گزارش داد کدام ممکن است ترکیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تل آویو در جاری مذاکره برای مونتاژ جاده لوله سوخت در مقابل جاده لوله قدرت روسیه هستند.

در شبیه به زمان، افسران هر ۲ طرف گفتند کدام ممکن است امتحان شده زیادی برای بدست آوردن به هماهنگی با اشاره به جاده لوله می خواست است، از روابط بین ۲ طرف اخیراً پس اجتناب کرده اند خوب دهه فشار اجتناب کرده اند بالا گرفته شده است.

بر مقدمه طرحی کدام ممکن است ابتدا ۵ سال پیش طراحی شد، سوخت اجتناب کرده اند طریق خوب جاده لوله دریایی اجتناب کرده اند فلسطین اشغالی به ترکیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس به کشورهای جنوب اروپا در خواستار سوخت اجتناب کرده اند منابعی غیر اجتناب کرده اند روسیه جریان خواهد کشف شد.

اوایل هفته قبلی، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه اظهار داشت کدام ممکن است همکاری در زمینه سوخت برای افزایش روابط دوجانبه همراه خود تل‌آویو حیاتی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه می‌خواهد ماموریت جاده لوله سوخت مشترکی را کدام ممکن است سال‌ها متوقف شده بود احیا تدریجی.