خبرگزاری مهر روسیه-اوکراین در استانبول برای صلح می شتابد | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه طی اظهار داشت‌وگوی تلفنی همراه خود همتای اوکراینی شخصی، ولادیمیر زلنسکی، اظهار داشت کدام ممکن است نشست هیئت‌های روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین در استانبول «شتاب بزرگی» برای صلح به انگشت معرفی شده است است.

محل کار مطبوعاتی اردوغان در توییتر نوشت: «رئیس جمهور». [اردوغان] وی افزود: دیدار هیئت های مذاکره کننده اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه در استانبول الگو بالا نبرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برقراری صلح را همراه خود ملاحظه به نتایج از نزدیک تسریع کرد.

اردوغان علاوه بر این اصرار شخصی را برای به راحتی کردن راه برای دیدار ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه، تکرار کرد.

روز سه شنبه در اطراف عکس اجتناب کرده اند مذاکرات مستقیم مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیف در استانبول برگزار شد. پس اجتناب کرده اند این دیدار، رئیس هیئت روسی ادعا کرد کدام ممکن است روسیه پیشنهادهای مکتوب برای منصفانه معاهده اجتناب کرده اند اوکراین اکتسابی کرده است.

وی افزود کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند بازرسی این توصیه ها، مسکو توصیه ها شخصی را حاضر خواهد کرد. این مقام روسی همراه خود ردیابی به اینکه مسکو در جاری برداشتن ۲ گام {به سمت} کیف است، اصرار کرد کدام ممکن است دیدار روسای جمهور روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین زودتر اجتناب کرده اند موعد مقرر برگزار شود.