خبرگزاری مهر: پوتین معتقد است در مبارزه پیروز شد، اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل اجتناب کرده اند کدام ممکن است بی سی نیوز، «کارل بارانصدراعظم اتریش در مصاحبه ای کدام ممکن است روز یکشنبه در آمریکا منتشر شده تبدیل می شود ذکر شد: «ولادیمیر پوتین معتقد است کدام ممکن است در مبارزه اوکراین پیروز شده است».

باران او اولین رئیس غربی بود کدام ممکن است اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن نبرد در اوکراین در روز دوشنبه همراه خود رئیس جمهور روسیه دیدار کرد. او پس اجتناب کرده اند این دیدار مدعی شد کدام ممکن است در نشست مسکو به پوتین آگاه است کدام ممکن است «مبارزه {اخلاقی است}». غیر مستقیم بزد همه افرادی که پاسخگو برای جنایات جنگی هستند باید به انگشت عدالت سپرده شوند.»

در بخش هایی اجتناب کرده اند گفتگو همراه خود باران او ذکر شد کدام ممکن است معتقد است پوتین “در دنیای خودش” اقامت می تنبل. من می خواهم در نظر گرفته شده می کنم پوتین اکنون در منطق جنگی شخصی است، می فهمید چرا؟ از او معتقد بود کدام ممکن است مبارزه برای تضمین ایمنی فدراسیون روسیه حیاتی است. او به محله جهانی اعتقاد ندارد. او اوکراینی ها را پاسخگو برای فناوری کشی در قلمرو دانست دونباس او از آن آگاه است، او در دنیای خودش است، با این حال از آن آگاه است در جاری حاضر در اوکراین چه اتفاقی می افتد.

او ذکر شد: “من می خواهم در نظر گرفته شده می کنم پوتین در نظر گرفته شده می تنبل کدام ممکن است در مبارزه پیروز خواهد بود.”

این شدید است اکثر خوب مقام غربی کسب اطلاعات در مورد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اظهار تذکر کرد.