خبر انتقال فرمانده ارتش کربلا صحت ندارد


به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، علی ابراهیمی گتابی با اشاره به انتشار گسترده اخبار مبنی بر انتقال فرمانده سپاه کربلا در مازندران، اظهار داشت: در یکی دو روز اخیر اخباری در شبکه ها منتشر شده است. و گروه‌های فضای مجازی درباره انتقال سردار مسلمی، فرمانده سپاه کربلا که بیشترین مظنون به وی است، وی فعال رسانه‌ای است و مبنای واقعی ندارد.

مسئول روابط عمومی سپاه کربلا با بیان اینکه جابجایی افسران و انتصابات در سپاه امری طبیعی است، تصریح کرد: یکی از سؤالاتی که در مورد رشد و توسعه هر سازمانی وجود دارد، جابجایی و انتصابات رهبری است و سپاه نیز از این امر مستثنی نیست. این موضوع.

سخنگوی سپاه کربلا در ادامه به معارفه جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین اشاره و خاطرنشان کرد: طی دو روز گذشته سردار معروفی فرمانده سابق سپاه ثارالله استان کرمان به عنوان جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین معرفی شد. سازمان بسیج و انتشار این خبر باعث شد تا فعالان رسانه ای گمانه زنی کنند که فرمانده سپاه کربلا که در سپاه کرمان بوده به سپاه ثارالله این استان منتقل شده است.

ابراهیمی گاتابی با تاکید بر اینکه مدیران شبکه ها و گروه های مجازی در هنگام انتشار اخبار باید به منابع موثق استناد کنند، گفت: از فعالان رسانه ای و فعالان عرصه مجازی انتظار نمی رود شایعه پراکنی کنند و از گمانه زنی در این زمینه پرهیز کنند و آیا این خبر است یا انتصابی. سطح فرماندهی مشخص شده است، مطمئناً از طریق منابع رسمی یعنی روابط عمومی سپاه کربلا از سوی مردم و رسانه ها اطلاع رسانی خواهد شد، اما آنچه تاکنون مشخص است این است که سردار مسلم مانند گذشته فرمانده سپاه کربلاست. و با قدرت پیگیری می کند و فرماندهی برنامه های تعالی و عزت سپاه استان لاله خیز مازندران را بر عهده دارد.

انتهای پیام/ ۸۶۰۳۱ / غ
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید