خربزه پپینو حقایق تغذیه و مزایای سلامتی


انتخاب و ذخیره سازی

در ایالات متحده ، برداشت جدید پپینو در ماه ژوئن به بازارهای محلی رسید. آنها در رنگ ها و اندازه های مختلف موجود هستند. پپینو سبک ، محکم و دست نخورده را با رایحه ای لطیف انتخاب کنید.

اگر پپینوهای رسیده اما نارس خریداری کرده اید ، آنها را در دمای اتاق نگهداری کنید تا برسند. آنها تا یک هفته دوام می آورند. هنگام رسیدن ، آنها را در اسرع وقت استفاده کنید یا به مدت یک تا دو روز در یخچال نگه دارید.

روش های پخت و سرو

میوه ها را قبل از استفاده در آب جاری تمیز بشویید. خربزه پپینو نارس مانند کدو و پخته مانند خربزه عسلی پخته می شود. پپینو رسیده و نیمه رسیده را می توان ترد کرد و مانند سیب با پوست خورد. در مورد پپینوهای رسیده ، پوست کمی سخت تر از گوجه فرنگی می شود و بهتر آن را دور می اندازد.

برای آماده سازی ، ساقه و انتهای تخته سنگ را دور بریزید. میوه ها را با یک چاقو از وسط نصف کنید. با قاشق داخل حفره توخالی پر از دانه بریزید. دانه ها می توانند خوراکی باشند. سپس به قسمتها یا شکافها برش دهید. بلوغ نه تنها طعم و عطر را غنی می کند ، بلکه شباهت را نیز افزایش می دهد.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • پپینوس بدون مکمل از آن لذت برد.

  • از آن در سالاد میوه های مخلوط استفاده می شود که با آب لیمو یا لیمو ترش میل می شود.

مشخصات امنیتی

خربزه پپینو به عنوان یکی از اعضای Solanaceae می تواند در برخی از افراد حساس واکنش های آلرژیک ایجاد کند. واکنشهای شایع ممکن است شامل خارش پوست و چشم ، آبریزش بینی (رینیت آلرژیک) و اختلالات گوارشی مانند درد معده ، استفراغ و اسهال باشد. درد معده می تواند خود محدود کننده باشد. افرادی که عدم تحمل به پیپنوس را دارند ممکن است واکنش های آلرژیک متقابل به سولاناسه های دیگر مانند بادمجان ، گوجه فرنگی ، فلفل و … نشان دهند و توصیه می شود با پزشک خانواده مشورت کنند. (سلب مسئولیت پزشکی).

≻≻-بازگشت به میوه از جانب خربزه پپینوبه برای مشاهده لیستی چشمگیر از میوه ها با توضیحات کامل درباره حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها به اینجا مراجعه کنید.

≻≻-بازگشت به سایت اینترنتی.

خواندن بیشتر:

  1. آزمایش توسعه مزرعه جدید با PEPINO. (پیوند در پنجره جدیدی باز می شود).

  2. Exotic Pepino: درختچه ای برای قوام پیشگیرانه و رژیم غذایی.دیدگاهتان را بنویسید