داداش زاده: عزیزی خادم عزل شد اما آرامش به فدراسیون برنگشت/منفعت شخصی هیات رئیسه بالاتر از صلاح فوتبال


بهزاد داداش‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط این روزهای  فدراسیون فوتبال  اظهار داشت: در حال حاضر فدراسیون فوتبال بی‌صاحب و بلاتکلیف است و میرشاد ماجدی سرپرست این کمیته تک و تنها در میان سایر اعضایی که سابقه چندانی در فوتبال ندارند گیر افتاده است.

وی ادامه داد: بعد از عزل عزیزی خادم توسط هیات رئیسه  به جای اینکه آرامش به فوتبال برگردد هر روز شاهد اتفاقاتی بدی در هیات رئیسه هستیم که شایسته فوتبال کشورمان نیست. افرادی وارد فوتبال  شدند که هیچ سابقه درخشان و خوبی در این رشته نداشتند. این افراد با تصمیمات غلط خود به همه جا رسیدند.

بازیکن سابق تیم‌‌های استقلال و پرسپولیس گفت: واقعا جای تاسف است برای این فدراسیون. برخی افراد در این مجموعه با گرفتن حقوق‌ها و پاداش‌های نجومی نشان دادند که فقط به دنبال سوء استفاده هستند. این افراد به اسم فوتبال به همه جا رسیدند و بهتر است که خودشان کنار بروند و مجمع فدراسیون با یک تصمیم و اتحاد کامل این افراد را  از فوتبال دور کنند. از زمانی که گفته شده قرار است نهادهای نظارتی ورود کنند وضعیت بهتر شده و آقایان یکی پس از دیگری در حال برملا کردن  اسرار و سوءاستفادهای یکدیگر هستند.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ساحلی در مورد شرایط این روزهای فوتبال ساحلی گفت: همانطور که گفتم فدراسیون فوتبال بلاتکلیف است و به نظر می رسد پولی در اختیار ندارد، چگونه می‌توان از فدراسیونی که شرایط اقتصادی و مالی خوبی ندارد  توقع داشت و درخواست کمک به فوتبال ساحلی کرد. برگزاری اردو و بازی‌های تدارکاتی به هزینه نیاز دارد. برای من فرقی ندارد که در فوتبال یا فوتبال ساحلی حضور داشته باشم همه می داننده  من در سال ۲۰۱۱ به عنوان سرمربی  تیم ملی فوتبال ساحلی با دست خالی جام قهرمانی در آسیا گرفتم.

داداش‌زاده در ادامه تصریح کرد: هیأت رئیسه فدراسیون خود باید پاسخگوی عملکردشان باشند که آیا کارهایی که تا به امروز انجام داده‌اند درست بوده یا خیر؟ بنده به عنوان پیشکسوت ملی حق دارم بدانم در فدراسیون چه خبر است. در حال حاضر با مصاحبه‌هایمان فقط داریم افرادی که اصلا هویتی در فوتبال ندارند را‌‌‌‌‌‌‌‌ مطرح می‌کنیم این افراد با حضور در فدراسیون، برای انتخابات شورای شهر و مجلس  خود را آماده می‌کنند و متأسفانه هر کاری که به صلاح خودشان هست را‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام می‌دهند.

وی همچنین در مورد هفته ۲۶ لیگ برتر فوتبال گفت: این هفته را‌‌‌‌‌‌‌‌ باید به فوتبال پاک نامگذاری کرد. قبل از برگزاری بازی‌های پرسپولیس -ذوب آهن و پدیده – استقلال در فضای مجازی و در رسانه‌ها مطرح شده بود که امکان تبانی وجود دارد اما همانطور که همه دیدند فوتبال پاکی را‌‌‌‌‌‌‌‌ از سوی این تیم‌ها شاهد بودیم و باید به این باشگاه‌ها تبریک گفت. هیچ مربی و باشگاهی دوست ندارد اعتبار خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ زیر سؤال ببرد. شاگردان تارتار جوانمردانه مقابل پرسپولیس بازی کردند و بازی استقلال و پدیده تا دقایق پایانی با تساوی همراه بود که در نهایت استقلال توانست در ثانیه‌‌‌‌‌‌‌های آخر گل پیروزی را‌‌‌‌‌‌‌‌ به ثمر برساند، پس باید به این تیم ها برای این بازی جوانمردانه تبریک گفت.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید