دادستان کل سابق آمریکا: ترامپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش بی ارزش هستند


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، گلن کرشنر، دادستان نیروی دریایی سابق آمریکا روز شنبه اظهار داشت کدام ممکن است دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش مرتکب جنایت شدند.

به گزارش نیوزویک، مقام سابق آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحلیلگر کنونی NBC نیوز در پیامی ویدئویی اظهار داشت: این کودتای آهسته با این حال پیوسته دونالد ترامپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند متحدان جمهوری خواه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطرافیان حلقه دار او را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدس و گمان پردازان توطئه است. اجتناب کرده اند انگشت دادن همه عامل.”

را انتخاب کنید و انتخاب کنید دادستان سابق نظامی آمریکا در پیامی کدام ممکن است در حساب کاربری شخصی چاپ شده کرد، افزود: اگر ترامپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطرافیانش به خاطر جنایاتی کدام ممکن است با بیرون شک مرتکب شدند تحمل پیگرد قانونی قرار نگیرند، وزارت دادگستری به آنها اجازه امتحان کردن این را داده است. [جرایم] “تکرار کردن.”

ترامپ پس اجتناب کرده اند شکست در انتخابات ۲۰۲۰، اتهامات غیر صادقانه در انتخابات را مطرح کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعداد انگشت شماری تخلف انتخاباتی را در ایالت های مختلف سند کرد کدام ممکن است همه آنها رد شدند.

در همین جاری، حتی قضات جمهوریخواه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویلیام بار، دادستان کل، اذعان کرده اند کدام ممکن است هیچ مدرکی دال بر غیر صادقانه کارآمد در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا {وجود ندارد}.

همراه خود این جاری، در ۶ ژانویه ۲۰۲۱، در حالی کدام ممکن است مونتاژ استماع مشترک کنگره برای بحث با توجه به پیروزی جو بایدن در انتخابات در جریان بود، ترامپ در نزدیکی کاپیتول هیل سخنرانی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدعی شد کدام ممکن است انتخابات به خانه شکنی گذشت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند حامیانش خواست به همان اندازه نبرد کنند.

حامیان ترامپ پس اجتناب کرده اند سخنرانی وی به ساختمان کنگره یورش بردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعداد انگشت شماری تن را کشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید زخمی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تن تن اجتناب کرده اند حامیان وی را محاکمه کردند.

شخصاً دموکراسی ما دچار اشکال شده است از متأسفانه ما شارلاتان هایی مشابه رئیس جمهور سابق داریم کدام ممکن است شخصاً به دموکراسی اهمیتی نمی دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده به در نظر گرفته شده امکانات هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل ملت ما در جاری فروپاشی است. . “

او اظهار داشت: «ممکن است درگیر این هستم کدام ممکن است ما شهروندانی در آمریکا داریم کدام ممکن است آنقدر فوری ادراک می کنند کدام ممکن است هر آنچه را کدام ممکن است به آنها آموزش داده شده است تبدیل می شود ادراک می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون هیچ مدرکی ادعاهای درمورد به انتخابات را می پذیرند.

انتهای حرف / م
این را برای صفحه اول توصیه دهید