دادگاه عالی تگزاس حکم واکسن منطقه مدرسه سن آنتونیو را صادر کردسان آنتونیو (تگزاس تریبیون)-دادگاه عالی تگزاس روز پنجشنبه دستور واکسن کووید -19 مدرسه مدرسه سان آنتونیو برای معلمان و کارکنان را چند ساعت قبل از لازم الاجرا شدن تعلیق کرد.

بر اساس این دستور ، کلیه کارکنان ناحیه مدارس مستقل سان آنتونیو باید تا روز جمعه علیه این ویروس واکسینه شوند ، که مستقیماً ممنوعیت فرمان گریگ ابوت فرمان فرمان واکسن COVID-19 را به چالش می کشد. ناظم وقت ، پدرو مارتینز ، این قانون را در آگوست وضع کرد و از دادستان کل کن پکستون شکایت کرد.

قاضی دیوان عالی با ابوت و پکستون طرفدار شد تا موقتاً ناحیه را از اجرای دستور منع کند ، در حالی که نبرد قانونی بر سر این ممنوعیت ادامه داشت ، اما تصمیم نگرفت که آیا ممنوعیت فرماندار یا فرمان منطقه قانونی است.

نماینده ای از ISD سن آنتونیو فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

ابوت در مقابله با انواع واکسن های اجباری به طور فزاینده ای تهاجمی شده است. روز دوشنبه ، فرماندار با ممنوعیت کارفرمایان تگزاس از درخواست کارگران برای واکسیناسیون کارگران خود در برابر COVID-19 ، ممنوعیت را فراتر از شهرها ، شهرستانها و مناطق مدرسه ای تمدید کرد و از قانونگذاران ایالتی خواست تا قانونی را برای تقویت این ممنوعیت ارسال کنند.

این مقاله در اصل در تگزاس تریبیون (www.texastribune.org) منتشر شده است. تگزاس تریبیون یک سازمان رسانه ای غیر انتفاعی و غیرحزبی است که در مورد موضوعات عمومی ، سیاسی ، دولتی و ایالتی به ساکنان تگزاس اطلاع می دهد و با آنها ارتباط برقرار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید