دایی، کریمی و خداداد را به تیم ملی بیاورید. هم مردم آنها را دوست دارند و هم تیم ملی را


به گزارش وانانیوز،

علی لطیفی، بازیکن سابق تیم فوتبال کشورمان درباره وضعیت در راس کادر فنی تیم ملی گفت: متاسفانه اتفاقاتی که نباید در روزهای آخر می افتاد و در نهایت آرامش تیم فوتبال کشورمان رخ داد. در حساس ترین ماه ها تا جام جهانی نیز پخش شد

وی افزود: ای کاش حداقل ۲ یا ۳ ماه پیش این اتفاقات رخ می داد وگرنه فعلا دست زدن به کادر فنی تیم ملی درست نیست. اما با همه اینها هنوز هم می توان تیم ملی را نجات داد.

بازیکن سابق تیم ملی در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شایعاتی مبنی بر ایرانی بودن سرمربی تیم ملی شنیده می شود و گزینه هایی مانند کارلوس کی روش از لیست نامزدهای سرمربیگری خارج می شوند. تیم ملی، فکر می کنم مهمتر از همه باید به فکر انتخاب مربی ای باشیم که مورد قبول مردم باشد.

لطیفی با اشاره به نظرسنجی اخیر خبر اسپورته گفت: نظرسنجی سایت خبر اسپورته را دیدم که بین علی دایی، نکونام، امیر قلعه نویی و احتمال هیچکس، مردم دوست دارند مربی خارجی سرآمد باشد. از کادر فنی تیم ملی و اکثرا به گزینه جایگزین رای ندادند. این کار انجام شد، اما وقتی قرار نیست مربی خارجی بیاوریم، باید علی دایی را که بعد از هیچ، بیشترین رای را به دست آورده را قانع کنیم که هدایت شود. رهبری تیم ملی

وی ادامه داد: علاوه بر علی دایی می توانیم از علی کریمی و خداداد عزیزی نیز دو مهره محبوب و قابل اعتماد در کادر فنی تیم ملی استفاده کنیم. هر سه نفر وطن پرستی خود را ثابت کرده اند و هیچکس در وطن پرستی آنها شک ندارد. علی کریمی و خداداد عزیزی دو دوست قدیمی من هستند و علی دایی هم هموطن من است. این سه نفر با هم می توانند بسیاری از مشکلات را حل کنند.

این بازیکن سابق فوتبال کشورمان تاکید کرد: با توجه به جایگاه و مقبولیت این سه نفر در نزد اهالی فوتبال و مردم، قطعا ملی پوشانی که این روزها به دلیل ظهور کمی با یکدیگر زاویه پیدا کرده اند. دیویژن دوباره مثل یک مشت که قبلا تیم ملی بود عمل خواهد کرد.

لطیفی افزود: به راستی حضور علی دایی در راس کادر فنی تیم ملی و حضور علی کریمی و خداداد عزیزی در عناوین مختلف به عنوان مربی و سرپرست می تواند کادر فنی تیم ملی را در کنار اعضای سابق مانند کریم باقری و وحید هاشمیان یکی از بهترین ها و قوی ترین کادر فنی تیم ملی در سال های اخیر علاوه بر این حضور دایی، کریمی و خداداد عزیزی در تیم ملی می تواند بسیاری از مشکلات را در مدت زمان کوتاه باقی مانده تا جام حذفی حل کند. شروع جام جهانی و با توجه به فرصت محدود برای این امر جمع آوری شده است.

لطیفی در پایان این سخنان تاکید کرد: من هم شنیده ام که علی دایی نمی خواهد این کار را انجام دهد اما باید با استفاده از افرادی که علی دایی حرفشان را زمین نمی گذارد وارد عمل شویم تا در این لحظه حساس وجود چنین فردی که نه تنها در ایران بلکه در جهان نیز مقبولیت بالایی برای استفاده دارد. او به راحتی می تواند همزمان بازی های دوستانه خوبی را برای تیم ملی تدارک ببیند. از سوی دیگر تیم علی کریمی و خداداد عزیزی بالا می رود.