درس آزادی غدیر/ زیر بار حرف های قدرت آمریکا نمی رویم – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام غلامحسین مهدوی نژاد در نماز شام این هفته آدینه سمنان که به همت مصلی امام در این شهر برگزار شد، ضمن بیان اینکه عید غدیر خم فرصت مناسبی برای آشنایی با آزادی ائمه است، گفت.ONE) و با ائمه خود بیشتر آشنا شویم، فرمود: تمام عمر پیامبر اکرمپ) و قرار بود ائمه اطهار و امامان ما به ما درس آزادگی بدهند و امروز بیش از هر زمان دیگری آن را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی با بیان اینکه غرب و به ویژه آمریکا هیچ گاه خیرخواه ما نبودند و از بدو تولد انقلاب اسلامی که دیدند پایه و اساس خود را متزلزل کردند، اساس حاکمیت آن را گذاشتند، افزود: در طول این چهار دهه به برکت نعمت. از مرجعیت دینی نتوانستند به اهداف شوم خود برسند

امام موقت سمنان ضمن بیان اینکه آمریکا هیچ گاه دوست نداشت دولت های جدیدی مانند جمهوری اسلامی مستقل شوند و روی پای خود بایستند، به سمنان گفت: دشمنان همیشه می خواستند ما به آنها وابسته باشیم، لذا از هر طریق تلاش کردند تا به این نتیجه برسند. اهداف خود را داشته اند، اما تاکنون موفق نشده اند، موفق نشده اند

مهدوی نژاد با بیان اینکه زیر پا گذاشتن برجام یکی از دلایلی است که نشان می دهد آمریکا هرگز به تعهدات خود عمل نمی کند، تاکید کرد: امروز باید درس آزادی را به مسئولان، مذاکره کنندگان، مردم و جامعه داد تا بدانند که انحصار، ایران کشوری مستقل و آزاد است و مجبور نخواهد شد.

وی با بیان اینکه مسئله غدیر و ولایت باید در این ایام به شعور جوانان جامعه تبیین شود، تصریح کرد: نباید فراموش کرد که دشمن برای هر لحظه برنامه ریزی می کند و باید در این مکان هوشمندانه رفتار کرد. و با آگاه ساختن ذهن جوانان، غربی ها را سر جای خود قرار داد.