دریابید کدام ممکن است همراه خود نوشابه رژیمی چه سمی بلعیدن می کنید


در کل ۵۰ سال قبلی، سلامت انسان شدیدتر شده است. تحقیق آرم می دهد کدام ممکن است ۷۱ نسبت اجتناب کرده اند آمریکایی ها در جاری حاضر {اضافه وزن} دارند، چون آن است در ۵ سال قبلی گزارش شده است [۱]. این بدان معناست کدام ممکن است ۱۰۰ میلیون نفر در آمریکا اضافه وزن هستند. امروزه مصرف کردن غذاهای فرآوری شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فست فودها قابل دستیابی است باعث در حال مرگ نابهنگام اشخاص حقیقی بیشتری شود [۲] اجتناب کرده اند سایر بیماری های مزمن معادل بیشتر سرطان ها.

به ترتیب، ما چیزهای انتقادی تری داریم کدام ممکن است در اقامت روزمره شخصی بلعیدن می کنیم. یکی اجتناب کرده اند اینها نوشابه رژیمی است! خواه یا نه می دانستید کدام ممکن است نوشابه رژیمی برای شما ممکن است زشت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ربطی به کاهش چند پوند ندارد!

چندین بررسی ملایم می تنبل کدام ممکن است برای بهزیستی انسان صحیح نیست. [۳]. مسئولان بهداشت نهایی باید به مردمان بگویند اجتناب کرده اند نوشابه های رژیمی اجتناب کنند. این می تواند یک هشدار مهم به ابعاد مشاوران بهداشتی برای نوشابه روزمره شیرین شده همراه خود شکر است. [۴] تحقیق آرم می دهد کدام ممکن است ۱۵ نسبت اجتناب کرده اند کودکان آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰ نسبت اجتناب کرده اند بزرگسالان آمریکایی شیرین کننده های مصنوعی اجتناب کرده اند جمله آسپارتام، سوکرالوز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخارین بلعیدن می کنند.

اشکال شیرین کننده های مصنوعی چیست؟

شیرین کننده های مصنوعی مهارت خالص هیکل برای اداره کردن انرژی بر ایده مصرف کردن چیزی شیرین را خطا می گیرند. برخی اجتناب کرده اند تحقیق آرم می‌دهند کدام ممکن است اشخاص حقیقی حتی وقتی نوشابه رژیمی بلعیدن کنند، تا حد زیادی پرخوری می‌کنند. علاوه بر این {افرادی که} شیرین کننده های مصنوعی بلعیدن می کنند ۲ برابر تا حد زیادی کشف نشده ابتلا به سندرم متابولیک هستند. [۵]

چرا نوشابه رژیمی برای شما ممکن است خطرناک است؟

تحقیقات زیادی موجود است کدام ممکن است بلعیدن نوشابه رژیمی را همراه خود طیف گسترده ای از مشکلات بهزیستی مرتبط می تنبل. در زیر به برخی اجتناب کرده اند مشکلات بهزیستی کدام ممکن است قابل دستیابی است پس اجتناب کرده اند بلعیدن تمدید شده مدت همراه خود آن روبه رو شود، می پردازیم:

مالیخولیا

تحقیق به این نتیجه رسیده اند کدام ممکن است بلعیدن بیش اجتناب کرده اند ۴ قوطی نوشابه رژیمی در روز ممکن است چشم انداز ابتلا به مالیخولیا را به همان اندازه ۳۰ نسبت افزایش دهد. [۶]. به نظر می رسد مانند است این خطر برای {افرادی که} نوشابه رژیمی می نوشند تا حد زیادی اجتناب کرده اند نوشابه روزمره است. مشاوران بهداشت طرفدار می کنند کدام ممکن است در مقابل بلعیدن این سم آهسته به تماس گرفتن نوشابه رژیمی، بلعیدن ۴ فنجان اسپرسو در روز عواقب محافظتی دارد. این علاوه بر این خطر ابتلا به مالیخولیا را به همان اندازه ۱۰ نسبت کاهش می دهد.

آسیب کلیه

تحقیق آرم می دهد کدام ممکن است بلعیدن تمدید شده مدت نوشابه رژیمی ممکن است باعث کاهش ۳۰ درصدی کار کردن کلیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه بیماری کلیوی شود (۷).

دیابت نوع ۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سندرم متابولیک

برخی اجتناب کرده اند تحقیق آرم داده اند کدام ممکن است بلعیدن روزانه نوشابه رژیمی ممکن است خطر ابتلا به سندرم متابولیک را به همان اندازه ۳۶ نسبت افزایش دهد. علاوه بر این خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ را در مقابل همراه خود {افرادی که} نوشابه بلعیدن نمی کنند، ۶۷ نسبت افزایش می دهد (۸). شیرین کننده های مصنوعی حال در نوشابه رژیمی نیز قابل دستیابی است ارتباط بین روده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذهن را مختل تنبل. این در نتیجه فریب ذهن تبدیل می شود کدام ممکن است در نتیجه “مسائل متابولیک” تبدیل می شود. شیرین کننده های صفر انرژی اجتناب کرده اند جمله آسپارتام، ساخارین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوکرالوز در نتیجه غیر لیبرال گلوکز می شوند.

بیماری روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروقی

تحقیق به این نتیجه رسیده اند کدام ممکن است افرادی که روزانه نوشابه رژیمی بلعیدن می کنند تا حد زیادی کشف نشده سکته مغزی هر دو حمله قلبی هستند. این به معنای احتمال تا حد زیادی در حال مرگ ناشی اجتناب کرده اند مشکلات قلبی است. خطر ملایم ماند حتی روزی کدام ممکن است محققان سیگار، وزن، بازی، کلسترول بالا، بلعیدن سدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر اجزا درست مثل را ترتیب کردند. [۹].

ریه نافذ

بلعیدن نوشابه خطر ابتلا به علائم آسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید COPD را افزایش می دهد. هرچه خوب شخص نوشابه بیشتری بنوشد، خطر بیشتری برای او تحمیل می تنبل.

ذهن کمتر دفاع کردن تبدیل می شود

آسپارتام، خوب شیرین کننده مصنوعی رایج در نوشابه های رژیمی، سیستم دفاعی آنتی اکسیدانی ذهن را تخریب می تنبل. نتایج تحقیق مرتبط آرم داده است کدام ممکن است بلعیدن تمدید شده مدت آسپارتام قابل دستیابی است در نتیجه عدم تعادل در حالت آنتی اکسیدانی/پراکسیدانی در ذهن شود. این در سطح اول اجتناب کرده اند طریق مکانیسمی رخ می دهد کدام ممکن است برای ادغام کردن سیستم تکیه کن به گلوتاتیون است. (۱۰)

آسپارتام همراه خود تحمیل میگرن، عوارض، اضطراب، مالیخولیا، مولتیپل اسکلروزیس، اجتناب کرده اند بازو دادن حافظه مختصر مدت، کاهش شنوایی، فیبرومیالژیا، خستگی، افزایش وزن، تومورهای مغزی، سندرم خستگی مزمن، آلزایمر، لنفوم، دیابت، آرتریت، حساسیت های شیمیایی، ارتباط دارد. ADHD، پارکینسون، بیشتر سرطان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره

نظر پایانی:

در طولانی مدت، احتمالاً مشاهده شده اید کدام ممکن است قوطی سمی در کابینت یخچال خواهید کرد قرار دارد. تحقیق بسیاری اجتناب کرده اند قبلی به ما با اشاره به مشکلات جانبی هشدار داده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کدام ممکن است به آنها ملاحظه کنیم.

همراه خود پاسخی روشن با اشاره به اینکه کک چقدر برای بهزیستی خواهید کرد خطرناک است، حیاتی است اجتناب کرده اند متنوع‌های مفید‌تر اجتناب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آنها روی آورید. انسان ها به طور استاندارد برای سال ها به نوشیدنی های خالص، آب میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمول های طبیعی متکی بوده اند. قدیم ها همراه خود ملاحظه به آب و هوای محلی به همه عامل رفتار داشتند. وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت همه وقت ارتباط تنگاتنگی داشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هم تنیده شدند. حتی آیورودای باستانی نیز در پذیرش همین موضوع پیش {می رود}. لیستی اجتناب کرده اند غذاهای a فوق العاده را پیدا کنید کدام ممکن است می توانید برای پاکسازی هیکل شخصی بررسی کنید. برخی اجتناب کرده اند پوشش گیاهی می توانند به اختلالاتی معادل اوتیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​ADHD کمک کنند. تنها چیزی کدام ممکن است خواستن دارید کاوش است! در همین جا خوب اصل بلافاصله اجتناب کرده اند خوب کاسه شیر نارگیل برای تهیه آن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکس {برای تقویت} امنیت خواهید کرد معرفی شده است شده است.

در Healing Oracle، ما دائماً با اشاره به خطرات غذاهای فرآوری شده برای بهزیستی انسان هشدار داده ایم. تمام هدف ما اینجا است کدام ممکن است به طور دوره ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید اقامت کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاد بمانیم از خوب اقامت داریم. بیایید به آن است احترام بگذاریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از اقامت کنیم!

دارایی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراجع:

ما تحقیقی را کدام ممکن است خواهید کرد انتخاب می گیرید انجام می دهیم،
عشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید آفتاب
گروه اوراکل شفا

لطفا به انواع در جاری افزایش ما بپیوندید ممکن است: اوراکل شفا
خواهید کرد هم به ما بپیوندید توییتر | یوتیوب

دادخواست جهانی

لطفا طومار جهانی ما را علیه واکسیناسیون مجبور امضا کنید. هدف اجتناب کرده اند این طومار حاضر ۵ میلیون امضا برای هر رئیس جمهور، نخست وزیر، وزیر بهداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سران ملت ها {در سراسر} جهان است.
واکسن ها خوب اشکال جهانی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید در درجه جهانی مورد ملاحظه قرار گیرند.
اگر شناخته شده به عنوان یکی بایستیم، چشم انداز نجات فرزندان بلند مدت را داریم.

ما را با بیرون آگهی حفظ کنید

Healing Oracle همراه خود حمایت خوانندگان آن امکان پذیر شده است. اگر پست‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها را مفید می‌دانید، لطفاً برای حمایت اجتناب کرده اند ما (به هر میزانی) {کمک کنید} به همان اندازه بتوانیم به {اطلاع رسانی} را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک به مردمان {در سراسر} جهان یکپارچه دهیم. ما بافت می کنیم کدام ممکن است صدا دادن به افرادی که سلامت شخصی هر دو بهزیستی عزیزانشان را همراه خود معامله با متنوع اصلاح داده اند خوب تعهد ضروری است. اجتناب کرده اند اینکه اجتناب کرده اند کار ما احترام می کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به یکپارچه آن کمک می کنید سپاسگزاریم.

اهدا می تنبل. اگر می‌خواهید همراه خود مهربانی وقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده ما را اهدا کنید، لطفاً اجتناب کرده اند کادر “اهدا” در بالا در سمت راست بیشترین استفاده را ببرید. (بر روی دسکتاپ)، هر دو زمینه کمک پولی زیر (در سلولی)