در انتخاب ترکیب اصلی چالش بزرگی خواهم داشت


به گزارش وانانیوز،

بهروز عطایی پس از پیروزی ۳ بر ۲ این تیم مقابل آرژانتین در جام واگنر گفت: جام واگنر تورنمنت خوبی برای ما بود. صرف نظر از نتایجی که گرفتیم، اطلاعات خوبی از تیم گرفتیم. علاوه بر این، در این مدت روند بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: بازی با اوکراین و سه بازی در جام واگنر شرایط بسیار خوبی را برای ما به ارمغان آورد، زیرا رشد قابل توجهی داشتیم. همه بازیکنان توانستند در این مدت در تیم حضور داشته باشند و خدا را شکر همه بازیکنان بیش از گذشته اعتماد ما را جلب کردند. با این شرایط چالش بزرگی در انتخاب ترکیب اصلی خواهم داشت چون رقابت خوبی بین بازیکنان وجود دارد.

عطایی خاطرنشان کرد: کیفیت حمله بازی به مسابقه بهتر می شد. در دفاع هم همین وضعیت وجود داشت. در بازی اول شرایط دفاعی خوبی نداشتیم اما در بازی دوم موفق شدیم ۱۶ سیو و در بازی امروز ۱۱ سیو انجام دهیم و در هر دو بازی آمارمان بهتر از حریف بود. البته هنوز کاستی هایی وجود دارد، اما در کل تیم ما در حال رشد است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: امروز در دیدار مقابل آرژانتین سعی کردیم از ترکیب اصلی خود استفاده نکنیم. حریف هم همینطور. هدف اصلی ما در جام جهانی خواهد بود. در کل مسابقه خوبی بود. آرژانتین بسیار جنگنده ظاهر شد و با تغییراتی که در تیم ایجاد شد، بازیکنان به خوبی به بازی برگشتند.

عطایی بیان کرد: در مجموع این مسابقات را برای تیم ایران بسیار مفید می بینم و سعی می کنیم در آخرین بازی مقابل اسلوونی عملکرد خوبی داشته باشیم و در نهایت با بهترین شرایط راهی جام جهانی شویم.

وی در خصوص شرایط میزبانی لهستان گفت: جو مسابقات بسیار خوب بود. ما برای هدف مهم تری آمده ایم و اگر اشتباهی رخ دهد، آن را نمی بینیم.

انتهای پیام/