در سال های اخیر با آوازه فوتبال ایران بازی می شود. مدیران در بازیکن سالاری در تیم ملی مقصر هستند


به گزارش وانانیوز،

کیوان بابادی با توجه به ثبت نام شما در انتخابات هیئت مدیره فدراسیون فوتبال برای تصدی سمت نماینده باشگاه ها در هیئت مدیره تصریح کرد: ابتدا می خواهم به اهالی رسانه که همیشه سر کار هستند و حتی در روز عید قربان مرخصی ندارند، بگویم. خسته هستم و این عید را تبریک می گویم و برای همه مردم ایران عاقبت بخیری آرزو می کنم. تصمیم گرفتم در انتخابات شرکت کنم چون معتقدم باید خون جدیدی به فوتبال تزریق شود. همیشه نیروهای جوانی در فوتبال و … کار می کردندخدا خواهد کرد ما می توانیم یک اتحادیه جوان و فعال داشته باشیم.

وی درباره اینکه چرا برای ریاست اتحادیه کاندید نشد، گفت: حداقل افراد جوان، با تجربه و شایسته تر از من هستند و به خودم اجازه نمی دهم رئیس اتحادیه شوم. هر کدام از این دوست دخترهای جوان تحصیل کرده و با تجربه باید جوری ریاست انجمن را بر عهده بگیرند که انگار خودمان چنین مسئولیتی را بر عهده گرفته ایم.

وی در مورد اینکه غیر از شما چه کسانی به عنوان نماینده باشگاه ها در هیات فوتبال داوطلب شدند، گفت: از این قضیه اطلاعی ندارم اما با تک تک مدیران تماس گرفتم تا ادب کنم و بروم و او مدعی شد که ثبت نام نمی کند. فکر می کنم در آخرین روز ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال باید مانند ترافیک تهران ترافیک باشد.

بابادی با توجه به اینکه وی برای جایگزینی مهرداد سراجی در هیئت مدیره انجمن که یکی از منتقدان اصلی است ثبت نام کرده است. میرشاد مجدی و شهاب عزیزی در یک سال و نیم گذشته کارمند بودند اما در جلسه صنفی ۲۰ خرداد اخراج شد و توضیح داد: معتقدم هر کجا که کار شورا و فنی انجام می شود باید اختلاف نظر وجود داشته باشد. سفارش. برای رسیدن به رفاه و نتایج خوب اکنون می توان تعامل ایجاد کرد. در این یکی دو سال نتیجه خیلی خوبی برای انجمن فوتبال ندیدم و فکر می کنم با آبروی فوتبال کشورمان بازی شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان درباره انتخاب سیروس پورموسوی به عنوان سرمربی جدید استقلال خوزستان و برنامه های این باشگاه در فصل جدید لیگ یک توضیح داد: پورموسوی فصل گذشته در ۷ بازی اخیر به عنوان مدیر فنی در کنار ما بود. پس از تصمیم هیئت مدیره مدیریت و تصمیم گرفتم او در فصل جدید سرمربی تیم شود و تصمیم گرفتیم با تیم قدرتمند در این جلسات حضور داشته باشیم. اول اینکه اقتدار را می بینم که یک تیم خوب با بودجه مناسب ببینم. فوتبال ایران باید به سمت رهایی از مشکلات کاذب حرکت کند. باید اراده خود را جلب کنیم تا با یک تیم واقعی به لیگ برتر صعود کنیم.

در مورد اینکه تیم های این استان به دلیل ماهیت و ذاتشان حاشیه ای نیستند و در این شرایط به عنوان مدیر باشگاهی در خوزستان دلیل حاشیه سازی های اخیر تیم ملی چیست و ایجاد تفرقه در این امر وی پاسخ داد: پیشرفت حرفه ای و اخلاق حرفه ای باید از باشگاه ها شروع کنیم. اولین مقصر خود مدیران هستند که در فوتبال ایران پرکار هستند. بازیکن وظیفه و مسئولیتی دارد و آن بازی کردن است. اینکه چه کسی سرمربی تیم ملی است یا کی می آید و می رود برای بازیکن ربطی ندارد چون باید وظیفه سربازی خود را انجام دهد.

پایان پیام