دشمنان آرزوی تجزیه کشور را به گور خواهند برد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مهدی دوستی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در استان هرمزگان اظهار داشت: دشمنان آرزوی تجزیه کشور و پرچم مبارکی را که بیش از ۲۰۰ هزار شهید به آن تقدیم شده است به گور خواهند برد. برای بالا بردن آن همیشه سرافراز باقی خواهد ماند.

دوستی با اشاره به اینکه یکی از برکات انقلاب اسلامی این است که فرهنگ ایثار و شهادت را در همه شئون و مراحل زندگی تزریق کرده است، افزود: فرهنگ جهاد و شهادت پیشران اصلی این انقلاب است. در مراحل پنج گانه توسعه از انقلاب، نهضت، دولت اسلامی، جامعه اسلامی تا تمدن اسلامی است و شهدا، مجاهدان و رزمندگان برای پایداری نظام اسلامی در سراسر جهان ایستاده اند و خواهند بود. سنین

استاندار هرمزگان گفت: همه سر سفره شهدا و انقلاب می نشینیم و در کنار همه جانفشانی های شهدا و ایثارگران نقش خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است که در امر تربیت زحمات زیادی کشیده اند. جوانان مشتاق بی نظیر هستند که دیدیم جوانان دهه ۷۰ و ۸۰ نیز جان خود را برای اعتلای انقلاب و اسلام فدا می کنند.

دوستی در ادامه نقش هرمزگان را در حراست از مرزهای کشور برشمرد و تصریح کرد: استان هرمزگان در جریان انقلاب و دفاع مقدس و همچنین رویدادهای بین المللی نقش ویژه و پر رنگی دارد و بیشترین شهید را در تقابل مستقیم با آمریکا تقدیم می کند. افتخار هرمزگان که این قضیه نیازمند توضیح جهادی است تا جنایات آمریکا در خلیج فارس فراموش نشود.

نماینده عالی دولت هرمزگان با اشاره به اینکه عده ای در کشور به دنبال خدشه دار کردن چهره آمریکا هستند، افزود: باید با گفتن و تبیین مستمر حوادث فجیعی مانند شهادت ۲۹۰ مسافر هواپیما، جلوی خدشه دار شدن را گرفت. آتش زدن سکوهای نفتی و جنایات دیگر در آمریکا. شر تبدیل به استکبار شده است و در این صورت خون پاکی که حقانیت و مظلومیت جمهوری اسلامی را ثابت کرد قطعا پایمال نخواهد شد و برخورد با آن ثواب زیادی دارد.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه غربت شهدا و رزمندگان را نباید فراموش کرد، تصریح کرد: با نگاهی به حوادث منطقه از جمله یمن متوجه می شویم که ملت ایران باید قوی تر شود و در همه چیز دست روی زانو بگذارد. . میدانی، زیرا سخنان واهی تاک کمکی نمی کند و تلاش دشمنان فرصت طلب همواره در جهت خلع سلاح و تجزیه کشور بوده است، اما دشمنان آرزوی تجزیه کشور را به گور خواهند برد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری با بصیرت کامل در مقابل این جریان فکری ایستادند و دهه ها انقلاب را به درستی رهبری کردند و به جایی رسیده ایم که از تجهیزات و روحیه شهادت طلبی در دنیا و در دنیا حرف های زیادی برای گفتن داریم. ما نگذاشته ایم و نخواهیم گذاشت آمریکا در چشم آمریکایی ها خودش را نشان دهد، همانطور که در سال های اخیر قدمی به عقب نرفته ایم و دشمنان و شیاطین کوچک نتوانسته اند ذهن ما را بگیرند. دور از دشمن اصلی آمریکا