دلالان می خواهند اسکاچ را عوض کنند/ آقای عابدزاده! چرا آن توپ را ترکیبی نکردی؟


به آموزش داده شده است فانئوس،

بهمن استاندارد کارشناس فوتبال ایران شکست ۲ بر صفر خدمه سراسری مقابل کره جنوبی را اجتناب کرده اند زاویه ای مشخص دید. بخش‌هایی اجتناب کرده اند این مصاحبه را در زیر می‌خوانید:

* او {در این} دیدار پیش بینی زیادی اجتناب کرده اند خدمه سراسری نداشت، از آدرنالین اجباری در خون گیمرها وجود نداشت. در برخی مسابقات انگیزه دادن به گیمرها فوق العاده دردسرساز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مثبت هستم کدام ممکن است این دیدار برای جام جهانی تصمیم گیری کننده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه عامل عکس {خواهد بود}.

* سردار آزمون در جاده حمله، اجتناب کرده اند گرسنگی شخص! چرا خوب هافبک تهاجمی برای مصرف شده سردار آزمون در ورودی نداریم؟ در اواخر تفریحی، سردار آزمون به شکارچی متخلفش خوب پاس عقرب انصافاً داد، با این حال باقی مانده است {نمی دانم} شکارچی او می خواست همراه خود آن توپ چه تنبل. ما بازیکنانی داریم کدام ممکن است در جایی خوشایند ورزش می کنند، با این حال وقتی به جایی می رسند، ورزش را متوقف می کنند. شاید اگر او آن توپ را به ثمر می رساند، قادر خواهیم بود مشابه با تفریحی مقابل لبنان به تفریحی برگردیم، با این حال مقابل ما خوب خدمه کره ای سرگرمی زده داشتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سون هیونگ مین طوری تفریحی می کرد کدام ممکن است انگار تفریحی تاتنهام را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول برای لیگ برتر است. معامله با. گویی حرکت تقاضا برای او یا او بهترین بود.

* ما به کره جنوبی رفتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر ۸۵ میلیون نفر نبود، ۲۰ به همان اندازه ۳۰ میلیون نفر تفریحی خدمه سراسری را تماشا کردند با این حال حتی یکی اجتناب کرده اند گیمرها ما برای این دیدار کنار هم قرار دادن نبود. گیمرها تازه کار هم می دانند کدام ممکن است چقدر برای تفریحی تازه کار کنار هم قرار دادن هستند، با این حال گیمرها ماهر ما در درجه سراسری آمادگی اجباری برای خوب تفریحی مهم سراسری را نداشتند.

*به نظرم اسکوچیچ معلم خوبی است با این حال تولید دیگری سرپرست فنی صنعت نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملوان نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید در کارش اقتدار داشته باشد. تعدادی از روز پیش این سیستم ای را دیدم کدام ممکن است در آن گیمرها عجیب و غریب منچستریونایتد با توجه به رنگنیک صحبت کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گفتند او خیلی رایگان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر بازنده نبود خدمه بیشتر می شد. اسکولز اظهار داشت کدام ممکن است اجتناب کرده اند تفریحی همراه خود فرگوسن می ترسند. مناسب است کدام ممکن است باید همراه خود گیمرها فناوری جدید جور عکس رفتار کنیم، با این حال معلم هم باید طوری همراه خود شرکت کننده رفتار تنبل کدام ممکن است معلم را ببیند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود دیدن معلم در پایین بدود ۹ در پایین.

* در اولین گل کره جنوبی خوب دقیقه در گذشته اجتناب کرده اند به ثمر رسیدن گل، عارف غلامی توپ را گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ شرکت کننده ایران با بیرون فشار روی آنها ایستادند، با این حال او اجتناب کرده اند فضا ۳۰ متری توپ را روی سینه شرکت کننده کره ای انداخت کدام ممکن است این ضربه را انجام داد. به پانزده متر می رسد بازیکنی اجتناب کرده اند ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبیه به توپ برمی گردد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در طولانی مدت گل تبدیل می شود. باید اجتناب کرده اند عارف غلامی مدافع پیشتاز ما در لیگ برتر پرسید کدام ممکن است پاس چیست؟

* دروازه بان ما گل اول را زد، پرس و جو من می خواهم اجتناب کرده اند امیر عابدزاده اینجا است کدام ممکن است چرا می خواستی آن توپ را ترکیبی کنی؟ وقتی توپ را اجتناب کرده اند آن فضا شوت می کنی، امکانات را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمق آن خاص است، دروازه بان هر دو باید توپ را همانجا مشت تنبل هر دو به کرنر بفرستد، با این حال دروازه بان ما تمایل دارد توپ را ترکیبی تنبل. اگر خدمه سراسری انگیزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدف اصلی این تفریحی را داشت باید در پایین مسابقه می جنگید، با این حال متاسفانه مجری تلویزیون طوری صحبت می تنبل کدام ممکن است گیمرها خدمه سراسری برای مدتی اجتناب کرده اند او ناراحت نمی شوند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آن ها شرایط را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقادات آرزو می کنیم اجتناب کرده اند گروه شخصی در جام جهانی صعود کنیم.

کجایند آنهایی کدام ممکن است گفتند اسکوچیچ معلم هر دو معلم خوبی نبود وقتی مدل ویلموتس را به خدمه سراسری آوردند؟ خوب عامل بدون ملاحظه است، بخش زیادی اجتناب کرده اند فوتبال ما توسط دست دلالان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها هستند کدام ممکن است می گویند اسکوچیچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلاح او نیست. پرس و جو من می خواهم اینجا است کدام ممکن است اگر اسکوچیچ نیست، آنها جستجو در {چه کسی} هستند؟ اگه میگن مستر ایکس میاد برو ببین دم کوچ ایکس کجاست چون حتما دنبال معلم پرهزینه قیمت هستن.

من می خواهم خوب معلم خوشایند ۵۰۰ هزار دلاری می شناسم با این حال در واقعً اگر اسکوچیچ را عوض می کردند دنبال معلم ۵۰۰ هزار دلاری نمی رفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید معلم زیر ۴ میلیون دلار نمی خواستند، چون معلم ای مثل کارلوس کی فرآیند نمی خواهند. ، را انتخاب کنید و انتخاب کنید این حمایتی است .. {وجود ندارد}. ما استراماچونی را به استقلال آوردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد از همه اگر بین او را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکوچیچ اجتناب کرده اند من می خواهم بپرسند {چه کسی} سرمربی خدمه سراسری تبدیل می شود، می گویم استراماچونی را هم نگه نداشتند، چون معلم بودجه قیمتی بود. خوب معلم خوشایند اجتناب کرده اند تذکر دلالان خوب معلم پرهزینه قیمت است کدام ممکن است عنوان بزرگی هم دارد. خواه یا نه به عراق را انتخاب کنید و انتخاب کنید امارات ظاهر شد می کنید، آنها همراه خود عنوان های عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مربیان پرهزینه قیمت شخصی به مکان رسیدند؟

* برخی می گویند باید در جام جهانی گل بزنیم، با این حال خواه یا نه همراه خود کی فرآیند گل زدیم هر دو اگر ویلموتس نگه دارد عاقبت به چه چیزی می رسیم؟ وقتی اسکوچیچ به اینجا رسید، معاصر متوجه شدیم کدام ممکن است بقیه اعضای خدمه ما چقدر ضعیف هستند. همراه خود این جاری، اگر اسکوچیچ خوشایند نیست، چگونه خدمه سراسری را به جام جهانی رساند؟ ویرا خدمه سراسری کشورمان را به جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} اینکه به گیمرها حاضر در رختکن آموزش داده شده است بود هر طور کدام ممکن است دوست دارند در پایین تفریحی کنند اجتناب کرده اند تفریحی ریختن شد. بعد ایوچ را آوردیم ولی ببین همراه خود او چه کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آخر راندیمش. حالا رئیس فدراسیون به خاطر جادوگری ریختن شد، آنها مقابل کره جنوبی فحاشی تفریحی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۱ شرکت کننده در پایین بودند کدام ممکن است می خواستند در پایین باشند به همان اندازه این {اتفاق بیفتد}!

* کنعانی ها هم مثل ده شرکت کننده تولید دیگری ما خوشایند بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مثل بقیه بد بودند، با این حال گارد ما جدی تر اجتناب کرده اند این نبود. من می خواهم اجتناب کرده اند فوتبال ایران عذرخواهی می کنم چون سال ها در فوتبال عظیم شده ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند مشخصه های آن صداقت را انتخاب کنید و انتخاب کنید راستگویی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر اجتناب کرده اند بازیکنی انتقاد کنم برای یکپارچه این اشکال کاری انجام نمی دهم. . .

* اجتناب کرده اند فوتبال ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها ایرانی بابت ادعا کردن واقعیت عذرخواهی می کنم، چون رفتار کرده اند راست نگویند. به یک زن و شوهر ماه در گذشته برمی گردد کدام ممکن است اسکوچیچ واقعیت را اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصبانیت طارمی یکپارچه کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دقیقاً همین محیط توسط کسانی تحمیل شد کدام ممکن است می خواستند اسکوچیچ سرمربی خدمه سراسری شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را اصلاح دهند. وقتی رفتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاسه را گرفتیم، چه کار کردم، اسکوچیچ به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما را سریعتر اجتناب کرده اند همه خدمه ها به جام جهانی برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا کدام ممکن است به اینجا رسید، پیدا شد کدام ممکن است می خواهند او را متنوع کنند.

*یکی اجتناب کرده اند دلایلی کدام ممکن است می خواهند اسکوچیچ را اصلاح دهند اینجا است کدام ممکن است به معلم ۴۰۰ به همان اندازه ۳۰۰ هزار دلار می گویند! برانکو در عمان چقدر درآمد دارد؟ با این حال او تیمی مونتاژ کدام ممکن است در گرد و غبار ژاپن خدمه سراسری ژاپن را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر در تفریحی آخر پیروز می شد به ۱ امتیاز استرالیا می رسید. برانکو معلم پرهزینه قیمتی نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را نمی خواهند با این حال معلم پرهزینه قیمتی مثل ویلموتس به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هم ریخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما همچنان در امتحان شده هستیم اشکال او را رفع کنیم.

* اگر قرار بود معلم باشم، بازیکنی را کدام ممکن است بخواهد همراه خود راه رفتن در پایین معلم عوض تنبل را رد می کردم، با این حال اسکوچیچ حتی گیمرها را عوض نکرد. مشاوران املاک دوست ندارند اسکوچیچ سرمربی خدمه سراسری شود از او معلم پرهزینه قیمتی نیست. زمانی کدام ممکن است عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال شد می خواستند او را مجبور به اصلاح سرمربی خدمه سراسری کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این فشارها همچنان یکپارچه دارد.