رئیس شورای برتر سیاسی یمن: اجرای توجه‌انداز سراسری را تحریک کردن کردیم


به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری فارس، «مهدی المشاط» رئیس شورای برتر سیاسی یمن بامداد پنجشنبه در کارگاه آموزشی «مونتاژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید رشد کار کردن نهادهای استانداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیران امنیتی» یمن به سخنرانی تیز کردن.

المشاط خطاب به استانداران یمنی همراه خود ردیابی به فصل بهار اظهار داشت: «امیدواریم همگان این فصل را شناخته شده به عنوان سطح شروعی برای اصلاح روحیات تحریک کردن کنند، از رفع مشکلات را بالقوه ساخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را برای اصلاح مسکن کنار هم قرار دادن کرده است».

وی دانستن درباره توسعه دوباره کار کردن یمن بعد اجتناب کرده اند شومینه‌بس در بحبوحه مبارزه تحمیلی ائتلاف سعودی، دلیل داد: «ما امسال مشتاقیم کدام ممکن است توسعه مونتاژ‌را انتخاب کنید و انتخاب کنید‌ساز را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوباره کار کردن را در مرحله اجرایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همه سطوح تحریک کردن کنیم. ایده دقیق پاسخگویی، تحمل شرایط دردسرساز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضرب و شتم آنها در استانی است کدام ممکن است پاسخگویی آن بر عهده شماست».

رئیس شورای برتر سیاسی یمن گفت: «هر مسئولی موظف است همه را چه در مرحله ادارات اجرایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه در مرحله محله بکار گیرد به همان اندازه اجتناب کرده اند تمام نیروهای فعلی استفاده از تنبل. حاوی کردن همه در کار، ثمره بزرگی {در واقعیت} محله ممکن است داشته باشد».

المشاط دانستن درباره مشخصه‌هایی کدام ممکن است استانداران یمنی باید داشته باشند، تصریح کرد: «آغوش خوب در کنترل باید به روی همه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگروهی گشاده باشد از نعمت غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه بهتری دارد. در کنترل باید در را به روی نصیحت بگشاید از درک شرایط حال اجتناب کرده اند همه اجباری است».

وی شکسته نشده داد: «ما اجرای توجه‌انداز سراسری را تحریک کردن کرده‌ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارم بتوانیم به آن است معامله با کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور مکرر آن را رشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به روز} کنیم. اجتناب کرده اند افسران مرکزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بومی می‌خواهم کدام ممکن است به مشکلات ساکنان گوش فرا دهند. اجتناب کرده اند مسئولان می‌خواهیم شرکت ها از ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکایات را پرانرژی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند اداره شکایات حمایت کنند».

 

 

رئیس شورای برتر سیاسی یمن خطاب به استانداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقام‌های یمنی اظهار داشت: «اجتناب کرده اند ممکن است می‌خواهیم کدام ممکن است عدالت را رعایت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار مناسب را انجام دهید از این یکی اجتناب کرده اند بالاترین سطوح پاسخگویی است. هدف اصلی بر توسعه مونتاژ، رشد، نوسازی، پیگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین مقدار محل های کار اجرایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیران ادارات به‌ویژه تجهیزات‌های خدماتی حائز اهمیت است».

المشاط اضافه کرد: «این سیستم‌های کمیته کشاورزی باید برای استفاده از اجتناب کرده اند فصل انبساط به طور قابل توجهی همراه خود ملاحظه به تنظیمات جهانی حمایت شود. اجتناب کرده اند همه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساکنان می‌خواهم کدام ممکن است اجتناب کرده اند این پس به کشاورزی ملاحظه داشته باشند به همان اندازه بر مشکلات جلو فائق آیند. وضعیت نیز تاکنون استراحت بخش {بوده است}».

وی دانستن درباره امتیازات زیبایی شناختی یمن نیز اظهار داشت: «باید در پست رسانه‌ای استانداری‌ها برای هدایت، آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش محله ملاحظه شود. ممکن است باید به محله زیبایی شناختی ملاحظه کنید، به سراغ آن بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دغدغه‌های آن را حساس کنید، از این در وسط وظایف شماست».

رئیس شورای برتر سیاسی یمن در طولانی مدت افزود: «ما اجتناب کرده اند همه طرف‌ها به مدیریت استانداران می‌خواهیم به همان اندازه پای محله بیایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولویت‌های آن را حساس کنند. ما ملاحظه را هدایت می‌کنیم، ابتکارات محله را ترتیب کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را در مسیر درست حرکت کنید مناسب هدایت می‌کنیم».

پیش اجتناب کرده اند این نیز «محمد عبدالسلام» رئیس هیأت مذاکره‌کننده مقامات نجات سراسری یمن اظهار داشت کدام ممکن است اولین ماه شومینه‌بس بشردوستانه با بیرون هیچ پیشرفتی رو به نوک است. (عمیق اصولاً)

انتهای پیام/خ
این مطلب را برای صفحه اول توصیه کنید