راز موفقیت شهرداری گرگان در لیگ بسکتبال از زبان حاتمی


به گزارش وانانیوز، 

 مهران حاتمی درباره قهرمانی شهرداری گرگان در لیگ برتر بسکتبال، اظهار‌داشت: اوایل فصل لیگ را خوب شروع نکردیم اما رفته‌رفته درک متقابلی از هم داشتیم، بچه‌ها را خوب شناختیم، در پلی‌آف همه همدل شدند. حمایت‌های خوبی از باشگاه داشتیم، بازیکنان خوب خود را نشان دادند و متحد بودند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره اینکه در فینال تیم‌هایی مانند مهران و شیمیدر را ندیدیم فکر می‌کنید آیا آنها افت داشتند؟ گفت: تیم‌هایی که به فینال آمدند انگیزه بالاتری داشتند و متحد بودند البته این تیم‌هایی که نام بردید صاحب سبک هستند و بردن آنها اتفاق خوبی برای ما بود.

وی با اشاره به اینکه کار تیمی باعث قهرمانی شهرداری گرگان شد، عنوان کرد: این موضوع خیلی اهمیت داشت؛ تیم‌های مختلف بازیکنان خارجی داشتند اما پری پتی بازیکنی بسیار متفاوت و بامعرفت است. یک بازیکن هم بُعد فنی دارد هم شخصیتی، پتی بعد شخصیتی بالایی داشت، او بازیکن از خود گذشته‌ای است. خیلی بازیکنان خارجی در لیگ تلاش می‌کنند امتیازات خود را پر کند و کاری به چیز دیگری ندارند اما پتی یک سالی که در کنار او بودم، متوجه شدم چقدر با شخصیت و یک بازیکن حرفه‌ای است.

حاتمی افزود: این بازیکن آمریکایی دو ماه و نیم است که موبایل خود را خاموش کرده و حضوری در شبکه های اجتماعی ندارد، فقط با خانواده‌اش در تماس است. شما این موضوع را با بازیکنان ایرانی مقایسه کنید که نمی‌توانند موبایل را از خود دور کنند. پتی یک مهره اساسی در کنار ۱۵ بازیکن دیگر ماست.

سرمربی شهرداری گرگان که در برنامه ورزش و مردم حضور داشت، با اشاره به اینکه در انتخاب بازیکنان خارجی دقت شده، یادآور شد: ما یک بازیکن دیگر هم از لیتوانی داریم، شاید خیلی گل نمی‌زد اما در خدمت تیم بود. اکثر بازیکنان ما در اختیار تیم بودند و کارشان را عالی انجام دادند که نتیجه آن قهرمانی در لیگ بود. یک بازیکن یکسری مهارت‌های بسکتبالی و یکسری مهارت‌های غیر بسکتبالی دارد؛ پتی در مواقع حساس از نظر فنی و غیربسکتبالی شرایط بسیار خوبی داشت و ارتباطات خوبی در زمین و بیرون از زمین با بازیکنان برقرار می‌کرد.

انتهای پیام/