«راهنمای طبقه‌بندی و چیدمان کتاب کودک و نوجوان» رونمایی می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مراسم رونمایی از «راهنمای طبقه‌بندی و چیدمان کتاب کودک و نوجوان»، نوشته غلامعلی کیومرثی در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می‌شود.

این مجموعه با هدف تدوین یک شیوه‌نامه و راهنمای کاربردی طبقه‌بندی و چیدمان کتاب در فروشگاه‌های بزرگ نوشته شده و حاصل سال‌ها کار و تجربه نویسنده، غلامعلی کیومرثی با موضوعات مرتبط با ادبیات کودک و طبقه‌بندی‌های رایج علم کتابداری است.

اگرچه موضوع اصلی «راهنمای طبقه‌بندی و چیدمان کتاب کودک و نوجوان» به روش طبقه‌بندی و چیدمان کتاب در فروشگاه‌های بزرگ می‌پردازد اما درسنامه‌ای است که تمام مباحث کاربردی کتاب کودک و نوجوان را به‌طور فشرده در خود جای داده و می‌تواند یک مجموعه کاربردی برای همه دست‌اندرکاران کتاب کودک و نوجوان باشد.

تدوین و نگارش این مجموعه برعهده غلامعلی کیومرثی بوده و انتشارات «دنیای ماه‌پیشونی»، آن را منتشر کرده است. «راهنمای طبقه‌بندی و چیدمان کتاب کودک و نوجوان»، دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه با حضور محمد مجری‌سازان طوسی، قدرت‌الله نیک‌بخت، مهدی فیروزان و حمیدرضا عابدین‌نیا برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این‌نشست می‌توانند روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ به مصلای امام خمینی (ره)، سالن کتاب‌های کودک و نوجوان، سرای اهل قلم مراجعه کنند.