راهنمای منابع اختلال خوردن


بر اساس دانشکده بهداشت عمومی TH Chan دانشگاه هاروارد ، 9 درصد از جمعیت ایالات متحده (حدود 28.8 میلیون نفر) در طول زندگی خود دچار اختلال خوردن می شوند.

این عدد در حال حاضر وحشتناک است ، اما فقط بیماری های قابل تشخیص مانند پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا اختلال پرخوری را شامل می شود.

ورود بی نظم غذا به مکالمه (رفتار منفی که اغلب به نظر می رسد پیش زمینه ای برای اختلال خوردن باشد) تعداد آنها افزایش می یابد.

نظرسنجی توسط من طبق گزارش مجله با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل ، 65 درصد از زنان آمریکایی بین 25 تا 45 سال رفتار نامنظم غذا خوردن را گزارش می کنند.

طبق نظرسنجی ها ، این به معنی “حمایت از افکار ، احساسات یا رفتارهای ناسالم مربوط به غذا یا بدن است”.

باز هم ، این رفتارهای بی نظم اغلب منجر به اختلالات تغذیه پیشرفته تری می شود. با توجه به نتیجه نهایی احتمالی ، نباید آن را ساده نگرفت.

ناتالی ولش ، مدیر تغذیه Beachbody در RDN ، توضیح می دهد: “اختلالات خوردن بسیار ویرانگر است زیرا می تواند اساساً بر همه سیستم های بدن تأثیر بگذارد و باعث خستگی جسمی و روحی شود.” این می تواند بر سیستم غدد درون ریز تأثیر بگذارد. “

بر اساس گزارش هاروارد ، اختلالات خوردن بیش از هر بیماری روانی باعث مرگ افراد می شود و سالانه 10200 نفر بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند.

علائم جسمی که نشان می دهد اختلال خوردن دارید ، شامل نوسانات قابل توجه وزن ، حرکات نامنظم روده ، غش و تغییرات در پوست یا موی شما می شود.

علائم رفتاری شامل مشغله در مورد وزن ، کالری یا کربوهیدرات ها است و آنها را بر سایر فعالیتها اولویت می دهد. مشغله با اندازه یا شکل بدن ؛ محدودیت های شدید غذایی ؛ یا کناره گیری از فعالیت های اجتماعی مرتبط با غذا.

ورزش بیش از حد نیز می تواند رفتاری باشد که با اختلالات خوردن همراه است.

برای لیست کامل ، این مقاله کلینیک کلیولند را بخوانید.

همچنین اگر شما یا یکی از عزیزان خود این رفتارها را نشان می دهید ، به یک متخصص مراقبت های بهداشتی مراجعه کنید.

هدف Beachbody این است که به مردم کمک کند زندگی سالم تر و مولد تری داشته باشند.

ما توصیه می کنیم که روی غذاهای مغذی تمرکز کنید و به طور منظم ورزش کنید. درست است. ما می خواهیم از بازتاب خود در آینه احساس خوبی داشته باشید.

ما متعهد به دستیابی به این هدف به روشی ایمن و پایدار هستیم. بنابراین ، اگر شما یا کسی که دوستش دارید علائم رابطه ناسالم با بدن ، غذا یا ورزش خود را نشان می دهد ، این منابع را ببینید: امیدوارم این کمک کند.

انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA)

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد اختلالات خوردن هستید ، می توانید از وب سایت انجمن اختلالات خوردن آمریکا (NEDA) شروع کنید.

در اینجا اطلاعات کلی ، ابزارهای غربالگری و کمک رایگان یا کم هزینه را خواهید یافت.

مدیر تغذیه Beachbody Krista Maguire ، RD ، CSSD می گوید: “اگر احساس نمی کنید که دارای معلولیت هستید ، اما احساس می کنید رابطه بدی با غذا دارید ، این یک مکان عالی برای شروع است.” این یک منبع برای کشف و تصمیم گیری است. “

مگوایر می افزاید: “همچنین ، اگر دوست یا عزیزی دارید که به او اهمیت می دهید ، می توانید از این منبع برای چاپ مطالب و نشان دادن آنها به آنها استفاده کنید.”

آکادمی تغذیه و رژیم درمانی آمریکا

یافتن گروه مناسب از متخصصان برای کمک به شما بسیار مهم است. به اینها تیم های بین رشته ای می گویند.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند به شما در انتخاب مشاوره یا درمان کمک کند.

می توانید متخصص تغذیه ثبت شده (RD) واجد شرایط را با استفاده از موارد زیر پیدا کنید: آکادمی تغذیه و رژیم درمانی آمریکا ابزار “پیدا کردن یک متخصص”

پس از وارد کردن کد پستی ، باید روی منوی کشویی “تخصص” کلیک کرده و “اختلالات خوردن” را انتخاب کنید.

اعتبارنامه ای مانند متخصص اختلال خوردن (CEDS) یا متخصص تغذیه ثبت شده (CEDRD) تضمین می کند که شما متخصص در زمینه خود هستید ، اما نیازی به محدود کردن جستجوی شما نیست.

بسیاری از RD های فاقد این مدرک هنوز در این زمینه آموزش می بینند.

ولچ می گوید: “من می گویم که یافتن یک متخصص تغذیه متخصص در زمینه اختلالات خوردن و درمان آنها به صورت فردی موثرترین نقطه شروع است.” برای درمان. “

مگوایر می افزاید: “توجه شخصی مهم است زیرا همه منحصر به فرد هستند.” “این منبع می تواند به شما کمک کند کسی را برای حل یک محرک یا مشکل خاص پیدا کنید.”

انجمن بی اشتهایی عصبی و اختلالات مرتبط (ANAD)

اگر به دنبال حمایت برای جمعیت خاصی (LGBTQ+، سالمندان ، معلولیت های جسمی و غیره) هستید انجمن بی اشتهایی عصبی و اختلالات مرتبط (ANAD) این وب سایت انواع مختلفی از گروه های پشتیبانی را ارائه می دهد.

ولچ توضیح می دهد که داشتن احساس اجتماع می تواند برای افرادی که از اختلالات خوردن رنج می برند بسیار مفید باشد.

وی می افزاید: “ملاقات با افرادی که در شرایط مشابه شما قرار دارند و داستان ها ، مبارزات ، پیروزی ها و موارد دیگر را به اشتراک می گذارید ، می تواند قدرتمند باشد.”

سابقه بازیابی

برنامه سابقه بازیابی این همراه ایده آل در سفر بهبودی شما است.

با استفاده از یک گزارش غذایی ، برنامه غذایی ، افکار ، استراتژی های مقابله ، نمودارها و سایر ابزارها ، این ابزارها می توانند به عنوان خودیاری یا به عنوان یک ابزار ارتباطی بین قرارهای ملاقات برای گفتگو با تیم درمان شما عمل کنند.

به عنوان مثال ، یک متخصص تغذیه می تواند یک گزارش غذایی را بررسی کرده و بازخورد ارائه دهد ، یا یک روانشناس می تواند یادداشت های جلسه اخیر را به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “هنگامی که به یک درمانگر یا RD مراجعه می کنید ، می توانید از طریق این مرکز ارتباط برقرار کنید.” “کل تیم درمانی شما می تواند برای مدیریت روند بهبودی شما استفاده شود.”

به امید اختلالات خوردن

در نهایت ، اگر هیچ یک از این منابع به شما مربوط نمی شود ، به امید اختلالات خوردن این وب سایت فهرست کاملی از منابع پشتیبانی از اختلالات خوردن را ارائه می دهد.

بهبودی از یک اختلال خوردن یا تغییر مسیر یک اختلال خوردن چالشی است که شما مجبور نیستید آن را به تنهایی انجام دهید و برای بهبود واقعی یک تلاش گروهی لازم است.

اگر شما یا کسی که دوستش دارید ممکن است با مشکل روبرو باشید ، منابعی را برای صحبت با شما در این لیست پیدا کنید و ارائه دهندگان خدمات درمانی خود را در این گفتگو مشارکت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید