راه مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن توجه به آثار حماسی و انقلابی است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، اسدالله عباسی بعدازظهر سه شنبه در نشست صمیمی با شخصیت های علمی، فرهنگی، ادبی و هنری گیلان، شرط من برای معرفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان را اولویت دادن به بازگشایی این استان عنوان کرد. گیلان. تالار مرکزی ما در گیلان فرهنگ و هنر زیادی داریم که باید شرایط کاری مساعدی برای آنها فراهم کنیم.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه هنرمندان گیلان همیشه می درخشند و باید بیشتر به جامعه معرفی شوند، عنوان کرد: وجود بزرگانی چون استاد معین مایه مباهات همگان است و باید از زمان و امکانات برای معرفی آنها و آنها استفاده کرد. کار کردن

وی با بیان اینکه در شرایطی قرار داریم که سه دهه است دشمن با فرهنگ ما کار می کند، تاکید کرد: راه مقابله با نفوذ فرهنگی دشمنان روی آوردن به آثار حماسی و انقلابی برگرفته از هویت است. دشمنان جامعه.

عباسی با اشاره به اینکه باید روحیه فرهنگی در پیکر بی جان جامعه دمیده شود افزود: باید بورسیه های دولتی و مدارس و مدارس به هنرمندان داده شود تا بتوانند در آنجا فعالیت کنند.

نماینده عالی دولت گیلان با بیان اینکه باید دستاوردهای فرهنگی استان برجسته شود، تصریح کرد: کارگروهی از فرهیختگان و نخبگان استان تشکیل و نحوه معرفی آثار نخبگان تولید شده در استان بررسی شود.

وی ادامه داد: برای معرفی مفاخر استان گیلان از رسانه ها استفاده کنید و آموزش و پرورش باید برنامه های کاربردی برای این منظور در درس دانش آموزان قرار دهد و در کنار معرفی اسطوره های ملی، بزرگان استان نیز به نسل جدید معرفی شود. .