رهبران آشوب در دانشگاه های کشورهای خارجی آموزش دیدند/اعلام آمادگی بسیج دانشجویی کرمان برای ایجاد فضای گفتمانی در دانشگاه


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان امروز در گردهمایی نخبگان بسیج دانش آموزی و فرماندهان حوزه بسیج دانش آموزی با حضور مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، به بیان این موضوع پرداخت. ماموریت بسیج تصریح کرد: بسیج در ابعاد مختلف، علمی، فرهنگی، سیاسی، فضای گفتمانی، جریان سازی و تشکیل جبهه انقلاب نقش آفرینی می کند.

سید هادی طباطبایی افزود: حوادث و اقدامات اخیر دشمن زنگ خطری بود که همراه با جان باختن مرحومه مهسا امینی به موج عظیمی از سوی دشمن در فضای مجازی تبدیل شد.

وی با تاکید بر اینکه تعداد هشتگ ها، وجود ربات های جعلی و ایجاد پیام های جعلی در فضای مجازی افزایش یافت، گفت: دشمن برای ایجاد سناریو چند قسمت ساخت که اولین قسمت آن حضور مردم در میدان و صحنه سازی بود. خیابان

فرمانده ناحیه بسیج دانش آموزی استان کرمان با بیان اینکه در سناریوی اول دشمن جمعیت اندکی از مردم عادی را با خود برد، گفت: از این رو دشمن ناامید شد و اطلاعات بخش های مختلف نیروهای مسلح و امنیتی و جهادی ناامید شد. و حضور انقلابی بسیج نقشه دشمن را خنثی کرد.

وی قسمت دوم نقشه دشمن را ایجاد خشونت و ترس در دل مردم و ناامید ساختن آنها با نشان دادن ضریب امنیتی پایین در کشور ارزیابی کرد و ابراز داشت: بنابراین در سناریوی دوم، گروه های تروریستی مختلف را در کشور تحریک کنید. به ویژه در پاکستان و وارد این گروه ها در کشور با سامانه های پدافندی کشور شد که در درون تحرکات گروهی به سپر دفاعی قوی تبدیل شد و در همان لحظات اولیه ۱۴ گروه در مرزها منهدم و عملیات انتحاری خنثی شد.

طباطبایی با تاکید بر اینکه فضای اصلی ناآرامی ها ناشی از هجوم تحصیلکردگان از کشورهای مختلف است، گفت: زمانی که وارد فضای دانشگاه شدند تعدادی دانشجو را با خود همراه کردند و سعی کردند ما را تضعیف کنند. ۱۳۰۰۰ دانشجو دارند، این تجمعات در برخی از دانشگاه ها ۲۰۰ تا ۴۰۰ نفر از همه دانشجویان همراه رهبران بود که تنش را دلیل آن عنوان کردند.

طباطبایی از فراخوان و اطلاع رسانی گسترده جنبش دانشجویی برای اعلام آمادگی برای گفتمان، تریبون آزاد، برگزاری کرسی آزاد اندیشی و مناظره پیرامون ابهامات با حضور اساتید و حتی دانشجویان خبر داد و تاکید کرد: با تحقق این مهم. برای همگان روشن شد که دشمن پیروی می کند اتاق گفتمان و تدبیر حجاب و عفاف نیست.

فرمانده ناحیه بسیج دانش آموزی استان کرمان به تعامل جبهه حق با جبهه باطل پرداخت و اظهار داشت: پس از آشکار شدن چهره واقعی جبهه باطل در خصوص مسئله اصلی اسلام، تجمعات گسترده بسیجیان و دانش آموزان تشکیل شد و به مقابله پرداخت. اقدامات صورت گرفت.

وی افزود: پس از آن شاهد تحریکاتی بودیم که نشان می‌داد اسلام را هدف قرار می‌دهند، شیشه می‌شکنند، پرچم مقدس سیدالشهدا را به آتش می‌کشند، پرچم‌ها را پایمال می‌کنند، این ادعا را نشان می‌دهد.

فرمانده ناحیه بسیج دانش آموزی استان کرمان از اقدامات مقابله ای از جمله اقامه اولین نماز جماعت، اهتزاز پرچم سیدالشهدا و شعارهای دفاع از اسلام خبر داد و افزود: زمانی که دشمن با این حضور و اقدامات مواجه شد، او از ادامه این راه ناامید شد.

وی با بیان اینکه بدترین وضعیت ممکن در این بحران انفعال است، خاطرنشان کرد: این بحران ها درس و چراغ راه آینده ما است.

طباطبایی با بیان اینکه وجود مهم ترین پایگاه های اقتصادی و نیروگاهی در استان باعث شد که ما فقط به جنبه های بی درآمدی و اقتصادی بخش های صنعتی توجه کنیم که این درست نیست، تاکید کرد: همه باید یک جبهه و یک واحد شویم. نظام جمهوری اسلامی شود و اقدامات عملیاتی را در چارچوب کارهای فرهنگی انجام دهد.

وی گفت: اینکه طلبه ای در کف میدان شعارهای اسلامی را زیر پا می گذارد و پرچم سیدالشهدا را به آتش می کشد نشان می دهد که رسالت و کار ما دشوارتر شده است، متاسفانه چه چیزی می توانست این اتفاقات را عمیق تر کند. و سکوت برخی از اعضا از جمله اعضای هیأت رئیسه دانشگاه ها، اساتید و کسانی که از نظام جمهوری اسلامی زندگی می کنند اما تلاش می کنند دانشجویان را به شرکت در اغتشاشات تشویق کنند بیشتر است.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان اتفاقات اخیر را نشان از حضور فعال دشمن در فضای مجازی در دو سال اخیر به دلیل تعطیلی دانشگاه ها دانست و گفت: جنگ امروز تحریف اذهان و تسخیر اذهان است. ما در فضای واقعی حضور خوبی داریم اما متاسفانه در فضای آنریل حضور خوبی نداریم

طباطبایی اردویی راهیان با معرفی پیشرفت ها به عنوان یک رونق بزرگ گفت: با تحقق این مهم، تمام نقشه ها و نقشه های دشمن برای ایجاد یأس و ناامیدی، عقب ماندگی با ایجاد تحریم خنثی می شود.

وی افزود: با این ارتش جوانان را در قعر صنعت قرار می دهیم و در این راه در شرایط تحریم پیش می رویم و همه تحریم ها را خنثی می کنیم، این مهندس انقلابی ماست که تلاش کرد پرچم کشور را از سنگ آهن و سنگ آهن به اهتزاز درآورد. مس به دفاع و موشک».

فرمانده ناحیه بسیج دانش آموزی استان کرمان دومین اقدام را فرهنگی خواند و گفت: برنامه اردوی دانش آموختگان مدرسه حاج قاسم مکتوب است، بودجه کافی برای اسکان نداریم، استان ظرفیت پذیرش ۵ هزار دانش آموز از همه را دارد. در سراسر کشور، کرمان را به جبهه مقاومت بزرگ تبدیل کنیم، نیازمند کمک و حمایت صنایع هستیم.

وی ضمن محکومیت اقدامات ملی پوشان والیبال ساحلی در دوران پیروزی گفت: باید روی نسل جوان خود کار فرهنگی کنیم که اگر چنین هزینه هایی در بطن امور فرهنگی و جبهه انقلاب هزینه شود ثمره آن را خواهیم دید. در سال های آینده.

طباطبایی تاکید کرد: از همه کسانی که به این جبهه متحد انقلابی می پیوندند استقبال می کنیم و امیدواریم صنایع ملی مس بتواند افق های خوبی را در آینده مطرح کند و پایلوت کارهای فرهنگی شود.

انتهای پیام/۳۷۶۳/ش
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید