روسیه: ما متعهد به حمایت بیشتر از اجرای پروژه های توسعه در سوریه هستیم


به گزارش گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از روسیه آلیوم، الکساندر یفیموف سفیر روسیه در دمشق بر آمادگی خود برای حمایت و تسهیلات بیشتر در اجرای پروژه های «همکاری سوریه و روسیه» تاکید کرد. “پایه.

سفیر روسیه روز سه شنبه با رئیس و هیئت امنای این بنیاد در دمشق توافقات، رویدادها و پروژه های توسعه ای در سوریه را که با همکاری طرف روسی در حال اجراست، بررسی کرد.

از جمله این پروژه ها می توان به پروژه بازسازی مدارس سوریه با همکاری طرف روسی و وزارت آموزش و پرورش سوریه و پروژه بازسازی مشترک کلینیک های پزشکی اشاره کرد.

دو طرف همچنین راه‌های گسترش این تجربه همکاری را به تمام نقاط سوریه و این مشارکت در فعالیت‌های پزشکی برای افزایش آگاهی در مورد سرطان و همچنین درمان شهروندان سوری در مناطق دورافتاده با همکاری مرکز آشتی روسیه در مناطقی مانند ذیبین مورد بحث و بررسی قرار دادند. . همچنین در ریف السویداء، العتیبه در حومه دمشق و دوما در جنوب سوریه خواهد بود.

سفیر روسیه همچنین با اعضای هیئت امنای این بنیاد راه های ارتقای سطح همکاری های بشردوستانه و رسانه ای بین نهادهای ذیربط در سوریه و روسیه را بررسی کرد.

انتهای پیام/.
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید