رژیم فعلی با RF | لاغری با دستگاه RF در تهران


لاغری فعلی با دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افرادی که هر مقدار چربی دارند کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با کمک دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. از واحد RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات برخی از افراد وجود دارند که با مشاهده آنها اصلاً چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا تجمع چربی در قسمتی از بدن مانند شکم و باسن دارند. این تجمع چربی ممکن است برای افراد خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آنها هستند.

رژیم فعلی با RF

رژیم فعلی با RF

رژیم فعلی با RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افرادی که دارای هر مقدار چربی هستند کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با کمک دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم منجر به سفت شدن ، شل شدن و از بین بردن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در سالهای اخیر بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است و بدون نیاز به جراحی به بدنی کامل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

لاغری RF یک روش کاربردی برای لاغری موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و نتیجه مطلوب را می توان بدون جراحی به دست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با کمک واحد لاغری RF ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توانید لیفت پوست را همزمان انجام دهید. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که نمی توانند با رژیم غذایی وزن خود را کاهش دهند. در واقع می تواند به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها مورد استفاده قرار گیرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

رژیم های محلی با RF برای چه افرادی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که بدن خوبی دارند و چربی در قسمتی از بدن مانند شکم و باسن جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از جراحی میکرو برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتزهای فلزی ، صفحات دندان و … استفاده می کنند نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

رژیم غذایی محلی با RF چگونه انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حسی به بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از بیهوشی ، کرم با الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با کمک ترکیب امواج می توان ترکیب دوقطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که به او مراجعه کردید باید با استفاده از آموزش های لازم با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این بدان معناست که انرژی به طور یکنواخت روی تمام قسمت ها اعمال می شود.

پس از بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دسته دستی روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

زمان بازیابی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF قرمزی کمی را تجربه کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و به اندازه برنزه شدن است. نگران نباشید ، این قرمزی ها به سرعت از بین می روند و حتی مجبور نیستید از محل کار مرخصی بگیرید. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید تا با کمک این روش و آشنایی کامل با آن و همچنین اطلاع از شما ، شما را درمان کند.

راههای ارتباط با خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

اقدامات لازم برای قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با واحد RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا ترمیم خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. با این حال ، رعایت چند نکته می تواند به بهبود نتایج و کاهش عوارض جانبی کمک کند. برخی از موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است روزانه بین 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش rf فعلی مشابه آن چیزی است که ما در باشگاه برای گرم کردن بدن انجام می دهیم. محرک منطقه را گرم می کند و این گرما حرارتی است که برای کاهش وزن در حین ورزش به آن نیاز داریم.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم توسط بدن هستند.

در این روش ، با تمرکز انرژی در عمق پوست روی لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن نیز تأثیر می گذارد ، آن را نرم و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید