رژیم لاغری سریع – زندگی کامل لیپوماتیک | ائتلاف


این یکی از مهمترین کارهایی است که هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن انجام می شود و هرگز به سراغ قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، نروید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه ممکن است بهترین و سریع ترین راه برای کاهش طبیعی وزن باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا از وعده های غذایی نامنظم استفاده کنید. اگر فکر می کنید خوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک نمی کند ، باید بدانید که در اشتباه هستید. شما همچنین باید هدف واقع بینانه ای برای کاهش وزن داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط می توانید با یک مقدار مشخص ورزش و رژیم متعادل و سالم کمی فشار وارد بدن کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید ، زیرا این سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. بدون مکمل یا به شما قرص های رژیمی ارائه می دهد. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای با نام رژیم جنرال موتورز یا رژیم غذایی GM را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم غذایی به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود بسیاری از افراد با این رژیم توانسته اند تا 8 کیلوگرم در یک هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر چاقی یکی از مشکلات اصلی شما است ، برنامه رژیم غذایی GM ممکن است پاسخ مشکل شما باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر برای شروع برنامه غذایی GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که برای آن آماده شوید. تنها در صورت داشتن ذهن آرام و کنترل شده می توانید با برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع ترین روش را کاهش دهید. این رژیم یک هفته ای است و فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اصلا نباید گرسنه شوید. گرسنگی اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، وزن اضافه می کنید. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را پیشنهاد می کند تا همیشه سیر باشید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند شگفت زده شده اند که چگونه رژیمی که نمی خواهد از گرسنگی بمیرند به طور موثری وزن خود را کاهش می دهد. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم غذایی 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید قدم به دنیایی بگذارید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. می توانید به اندازه موز تا جایی که می توانید میوه بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری ، حتی سبزیجات خام یا پخته ، دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، فقط باید در طول روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. وقتی احساس گرسنگی می کنید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
در روز دوم ، می توانید در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته توجه داشته باشید که برای پخت سبزیجات به هیچ وجه نباید از روغن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز جزء این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت پخته یا بخارپز بخورید تا کربوهیدرات ها در طول روز بسوزانند و مصرف شوند. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم آب پز و خام و موارد مشابه است. مطمئناً سیستم گوارشی شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و می توانید بیشتر به توالت بروید. نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب را در روز دوم فراموش نکنید.

سومین روز رژیم: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 با برنامه رژیم GM ، می توانید سبزیجات و میوه ها را در طول روز بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد به شما بستگی دارد. خوردن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را تقسیم کنید تا در هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و چند موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و بقیه موز شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم غذایی: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطح بالایی از اسید اوریک تولید کند ، بهتر است میزان مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم: یک فنجان برنج
این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار میل کنید و بقیه روز را به عنوان یک روز سبزیجات بگذرانید. در این روز حتما بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این حالت احساس سبکی بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. این روز شما می توانید یک فنجان برنج و مقدار زیادی سبزیجات و آب میوه بخورید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

مطمئناً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نخواهید داد. این برنامه تغذیه مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل است و سیستم گوارش بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای هرکسی که گرسنگی خود را از دست می دهد ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از رژیم گرفتن با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب

علامت گذاری گونه با تزریق چربی به گونه ها

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید