[ رژیم کانادایی ] تا بهتر بفهمد که او اصلاً کانادایی نیست


مثل همیشه ، دست به غذا زدم و منتظر ماندم تا غذا برداشته شود و مورد حمله قرار گیرد. من یک بطری آب سیب و هویج را در مقابل او با یک کاسه ماست دیدم. او نیز نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر مجوز افطار بود. اما در حقیقت ، او منتظر بود تا ناهار ، که رازیانه چرب و خاله چیلی بود ، با یک غذا سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهد آب سیب هویج را با رازیانه بخورد؟ این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ والا…

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو رفتم ، دیدم که او آب سیب و هویج را در یک لیوان با دو فنجان ریخت و آن را گذاشت. دو فنجان می خورد و می گذارد.

طاقت نداشتم. وقتی غذا می خوردم ، از او می پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

گویی صدای او از ته چاه می آید: “نمی توانم.” در چهارمین روز رژیم غذایی من فقط باید آب میوه و ماست بخورم.

من که چربی گردو را در دهانم مالیده بودم ، پرسیدم “نهاااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه و یک تکه شکر و یک کاسه نان تست.

کم کم نگرانش شدم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

من هم در ذهنم گفتم که از رنگ زرد صورت شما که با رنگ سال ست شده مشخص است که خوب است.

به طور خلاصه ، من متوجه شدم که پسر عموی ما توسط رژیم اسیر شده است ، او همچنین کانادایی تبار بود. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تایید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید با عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به او بگوید ، ای مرد چاق من ، شما 30 سال برای این همه عظمت و چربی کار کرده اید ، اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم پانزده روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا خورده بودم. آنها برنامه را بسیار سختگیرانه و بی رحمانه نوشتند. اراده واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک تکه شکر است. یک روز به آن غذا می دهند و یک برگ نان تست به آن اضافه می شود. من شخصا از یک بسته کامل احساس رضایت نمی کنم.

برای ناهار ، نیمی از سینه مرغ را با سالاد و آب لیمو پخته یا کبابی بخورید. بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند تکه سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا فقط سس کرفس و کلم پیچ و آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شد ، فردا به خوردن سالاد کرفس محکوم خواهید شد. مثل اینکه می خواهد یک شب به شما خواب راحت بدهد. فقط روی آب لیمو اصرار دارد. بهش میگن فشار

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفته بود و مجبور بود دستورات رژیم کانادا را به مدت 12 روز و به مدت 3 روز ، همانطور که می گویند ، از رژیم تثبیت کننده پیروی کند.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان خود هستند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از آنها وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین دیکتاتوری کانادا (رفتار خود را ببینید)

در این رژیم تعدادی قانون وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر در یک لحظه شیطان به شما ضربه زد یا فراموش کردید که رژیم دارید ، یک شکلات خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا اخراج شده اید و از همان لحظه اخراج شده اید تا به رفتار اشتباه خود فکر کنید و حق ورود دارید تا دو ماه دیگر شما زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

تنقلات T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمداً یا ناخواسته در مصرف روزانه غذا دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که می توانید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای نکرده ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها نباید وارد رژیم کانادا شوند. (خسته نباشید)

حیوانات رژیم غذایی کانادایی که در اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن رژیم غذایی منظم و صحیح بسیار خوب است و این موضوع در این رژیم رعایت می شود (البته بسیار سختگیرانه است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به طور منظم و دقیقاً به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای این مواد مغذی اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به یک پرس مخصوص غذا می افتد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و هیچ منطقی در پشت آنها وجود ندارد. از میوه خبری نیست البته به استثنای سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این پادشاه مهم و امیدوار در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، آیا می توان با یک تکه شکر و یک فنجان قهوه به آن عمل کرد؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که به جز ریزش مو هیچ اثر دیگری ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
  • اصلاً چند سالت است؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. رژیم سختی توسط مردم نوشته شده است. صرف نظر از جنسیت؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ یک دستور غذا را برای همه چاپ کنید.

حداکثر کالری دریافتی این رژیم به بدن 600 تا 800 کالری است. در حالی که نیاز به کالری در انسان بسته به سن و وضعیت جسمانی آنها بسیار بیشتر از این است. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، آن را خیلی سریع از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تغییر کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذای پر کالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
  • یکی از آثار بد این رژیم غذایی در طول روز ، شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر خلق و خو ، تمرکز و کارایی تأثیر می گذارد. پسر عموی بسیار پرشور و پر جنب و جوش من به یک عروسک زرد تبدیل شده است که به نظر می رسد تصادفاً آن را در لباس های رنگی داخل ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و چروکیده. اعصاب بسته شده را نمی توان با 3 دقیقه عسل خورد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و ماهیچه های بد را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی ها مشتاقانه شما را در آغوش می گیرند. به خصوص چربی های سرسخت اطراف معده.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب بینابینی خود را به همان شدت از دست می دهد. این به خودی خود تعداد زیادی دسته دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و تیرگی را به همراه داشت و بنابراین عوارض جانبی روی آب داشت.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، که مطمئن هستم والدین آنها کانادایی نبوده اند ، به خودی خود معتقد نبودند که کاهش وزن بدون اصل که در 15 روز اتفاق می افتد در همان 15 روز باز می گردد؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد آسیب ها و تلفات این رژیم انجام شده است ، اما بسیاری معتقد بودند که این رژیم را می سازند و موفق می شوند. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل محکمی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی مناسبی برای کنار آمدن با این 15 روز داشته باشند و خود را به 15 روز محدود کرده و سپس رژیم عادی خود را ادامه دادند.

اما در اصل ، افراد این رژیم زمان زیادی را برای رسیدگی به آسیب های آن صرف نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم بد بچه ها اعتماد کنیم و از روشها و روشهایی که توسط علم تأیید شده است پیروی کنیم. متخصصانی که سالها درس خوانده اند و شمع خورده اند تا روزی بتوانند به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، اطمینان حاصل کنید که بسته به شرایط جسمانی شما نکات لازم را برای کاهش وزن یا حتی افزایش وزن به شما ارائه می دهد.

هرچه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن اصولی ، عصبانیت در مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما دیگر جواب نمی دهد. در حالی که رژیم غذایی سالم و منطقی با تنقلات خوب برای بدن خود ارائه می دهید ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتایج دلخواه برسید. اجازه دهید ذهن شما را آرام کنم: رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط در ظاهر خوب در خانواده؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ تجربه اش کردی؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید