ری بنسون ویل مکث می کند تا مهمان ویژه برنامه جمعه را ارائه دهد.اوستین (KXAN) – در خواب در چرخ ری بنسون پنجاهمین سالگرد اجرا و موسیقی ارائه شده به آستین و جهان را با یک سوال جشن می گیرد.

“بعدش چی؟” مجری و بنیانگذار می پرسند. “شناخت گذشته ، اما همیشه چشم به راه آینده”

بنسون در سال 1973 با گروه Asleep at the Wheel به صحنه موسیقی آستین پیوست. او می گوید: “ایده ای برای یک نوجوان 18 ساله بسیار رضایت بخش است و آن را به واقعیتی تبدیل می کند که به نظر می رسد از آنچه تصور می کردم موفق تر بوده است.” به

آلبوم جدید “Wheel” به نام “نیم صد سال” همچنان به هویت غربی خود وفادار است و صداهای گذشته گروه را شامل می شود ، از جمله سه عضو اصلی Chris O’Connell ، Leroy Preston و Lucky Oceans. به

بنسون می گوید: “وقتی من تقریباً 50 سال پیش به اینجا نقل مکان کردم ، یک شهر کوچک بود.” “چیزی که هرگز تغییر نمی کند این است که در این شهر بزرگ که در این شهر کوچک بزرگ شده است ، هنوز یک جیب قدیمی آستین وجود دارد.”

آهنگ عنوان نمایانگر نوستالژی و تأمل است. بنسون می نویسد: “فراز و نشیب پنجاه سال پخش این موسیقی …”

این آلبوم همچنین دارای آهنگ هایی با ویلی نلسون ، جورج استریت ، امیلیو هریس ، لی آن وومک و لیل لاوت است.

گروه برنده 10 جایزه گرمی در 15 اکتبر در آمفی تئاتر مودی در پارک واترلو اجرا می کند.

کریس اوکانل و جانی نیکلاس ، فارغ التحصیلان خواب در چرخ ، در این نمایش ، سیندی کشدولار ، گیتاریست فولاد ، تونی گارنیه ، باسیست ، دنی لوین ، چند ساز ، پیانیست ها فلوید دومینو و جان مایکل ویتبی ، و ویولونیست جیسون روبرتز حضور خواهند داشت.

بنسون گفت: “این جشن باعث بازگشت بسیاری از افرادی می شود که خوابیدند روی چرخ”.

یک مهمان ویژه مخفی نیز ظاهر می شود.

بنسون نمی تواند آن را رها کند ، اما گفت: “شما ناامید نمی شوید و من نیز ناامید نمی شوم.”

بلیط های خواب برای کنسرت آستین The Wheel هنوز برای خرید در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید