زمان ورود مهاجم خارجی پرسپولیس مشخص شد


به گزارش وانانیوز،

به دلیل عملکرد ضعیف شهرزد تامیروف مهاجم ازبکستانی تیم پرسپولیس در این تیم. کارکنان فنی سرخپوشان علاقه ای به همکاری مجدد با این بازیکن در فصل جدید لیگ برتر نداشت اما به نظر می رسد تصور مربیان این تیم تغییر کرده است!

با وجود شروع تمرین پرسپولیس برای حضور در لیگ برتر بیست و دوم اما تامیروف که در ازبکستان حضور دارد، به دلیل ذکر آن در تمرینات غایب است کارکنان فنی پرسپولیس او را نمی خواهد و قراردادش فسخ می شود اما آن طور که مشخص است کارکنان فنی سرخپوشان نظر خود را در مورد تامیروف تغییر کرده.

در همین رابطه باشگاه پرسپولیس برای این مهاجم ازبکستانی بلیط هواپیما تهیه کرده است تامیروف بازگشت به تهران ۷ جولای (۱۵ تیر). از آنجایی که هر روز پرواز مستقیمی بین تهران و تاشکند وجود ندارد، این بازیکن از تاشکند به دبی می رود و پس از چند ساعت توقف در فرودگاه این شهر، وارد تهران می شود.

با این وضعیت به نظر می رسد تامیروف او سه روز دیگر در تمرین پرسپولیس حاضر می شود اما حضورش به معنای ادامه همکاری با این مهاجم ازبکستانی نخواهد بود.

منظور است کارکنان فنی پرسپولیس تمرین چند روزه تامیروف ذره برای جسم مستقیم با توجه به و سپس نظر نهایی خود را در مورد اقامت یا رفتن دائمی بازیکن اعلام کنند. به نظر می رسد که این تصمیم کارکنان فنی اینطور می شود که اگر مهاجم خارجی دیگر به پرسپولیس نیاید به غیر از کاسیانو، در خط حمله نمی مانند.

پایان پیام/