ساخت ۳۰۰ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، سرهنگ احسان جهانبخش در دیدار اردوی جهاد تابستانی با استاندار لرستان با اشاره به اقدامات جهادی و انقلابی بسیج اظهار داشت: در فروردین ماه امسال ۸۱۰ گروه جهادی در قالب رزمایش جهادگران فاطمیون در عرصه های مختلف در ایام نوروز برگزار شد.

وی افزود: ۵۱۱ گروه جهادی در رزمایش سالروز تاسیس بسیج سازندگی فعال بودند و در سطح استان اقدامات موثری را در عرصه های مختلف انجام دادند.

رئیس بسیج سازندگی لرستان گفت: آخرین فعالیت جهادی انجام شده در دهه ولایت و امامت این بود که از عید قربان تا غدیر، ۴۱۵ راس گوسفند نازی در سطح استان، ۱۳ هزار و ۳۴۵ بسته معیشتی و ۲۳۳ هزار بسته توزیع شد. غذای گرم آماده شد. پیش از این به ۳ میلیون آشپز، ۴۵ سری جهیزیه، نزدیک به ۵۰۰ قلم لوازم التحریر و فرهنگی رسیده و به ۳۵۰۰ نفر خدمات ارائه کرده است.

وی در خصوص فعالیت های عمرانی بسیج سازندگی گفت: کل کشور ۱۳۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات آبفا برای پروژه های آب شرب جذب کرد اما با درایت فرمانده سپاه و استاندار لرستان توانستیم ۱۸۰ میلیارد تومان جذب کنیم.

جهانبخش تصریح کرد: عملیات ساخت مخازن آغاز شده و تا پایان هفته آینده تدارکات انجام می شود، ۲۶ کیلومتر حفاری و لوله گذاری انجام شده و تا پایان هفته آینده ۱۲ کیلومتر آسفالت می شود.

وی با بیان اینکه این حجم از پروژه در فازهای مختلف انجام می شود، گفت: دو جبهه کاری بزرگ در شهرهای سله و الیگودرز و پروژه در مناطق تحت تاثیر پروژه جاده قم حدود ۹۰ کیلومتر خط لوله خواهد بود. انجام شد. تا پایان شهریور

جهانبخش افزود: در حوزه مسکن ۳۰۰ قرارداد با کمیته امداد داشتیم که ۶۷ مورد آن تحویل شد، کانال های کشاورزی ۱۲ کیلومتر از بودجه امسال است که ۲۲ کیلومتر آن تحویل و ۲۳ کیلومتر تا شهریور تکمیل شده است.

وی در خصوص اعلام ۳۱ استان و ۳۱ محله گفت: یکی از حاشیه های شهر خرم آباد انتخاب می شود و با بودجه تعیین شده در حاشیه شهر کار انجام می دهیم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید