ستاد انتخاباتی سلیمانی در هفته دفاع مقدس در گیلان برگزار می شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ رضا منصوری پیش از ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه جنگ با همه ویرانی ها و تهدیدات ممکن است به یک احتمال تبدیل شود، اظهار داشت: ۸ سال دیگر دفاع مقدس. از جنگ به نتایج ارزشمندی رسیدیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه مردم ایران در وقایع تاریخی قدرت خود را به اثبات رسانده اند، افزود: اقتدار در بسیاری از ابزار و تجهیزات نیست، بلکه در معنویت و نزدیک بودن به قدرت مطلق است. خداست.»

وی با بیان اینکه ولایتمداری و همبستگی از دیگر شاخص های صلابت ملت ایران است، تصریح کرد: برای مقابله با مستکبران آماده شده ایم و برای بریدن چنگال صهیونیست ها از گلوی ملت های مسلمان قوی شده ایم.

سرهنگ منشوری با اشاره به برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس گفت: اولین برنامه نشست وبینار رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس در سالن شهدای ناجا و رژه نیروهای مسلح، گلزارهای شهدا است. قبور، افتتاحیه نمایشگاه نبرد فرهنگی، آغاز اجرای نمایش فرهنگی هنری با موضوع کربلای ۲. همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدا نیز در دستور کار قرار دارد.

جانشین سپاه قدس گیلان تصریح کرد: ستاد سلیمانی با هدف توزیع لوازم التحریر بین دانش آموزان بی بضاعت در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

وی افزود: همایش نقش زنان در دوران دفاع مقدس، برگزاری میز خدمت تخصصی در سطح استان، ویزیت رایگان پزشکی، دیدار با بیش از ۱۰ هزار خانواده معظم شهدا و رزمندگان و تجلیل از مقام سرباز از جمله این موارد است. از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس