ستاره ایرانی؛ تأثیرگذارترین بازیکن کونسیسائو/ طارمی با پرچم ایران در جشن قهرمانی پورتو حاضر شد + عکس


به گزارش وانانیوز، 

تیم پورتو که پیش از این موفق شد قهرمانی خود را در فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ برتر پرتغال قطعی کند، شنبه شب در دیداری تشریفاتی با نتیجه ۲ بر صفر از سد استوریل گذشت.

صفحه آماری «Playmakerstats» با تمجید از مهاجم ایرانی پورتو نوشت: طارمی با ۲۰ گل زده، بهترین گلزن پورتو در این فصل لیگ برتر پرتغال بود. وی همچنین در ۳۳ گل تیمش دخالت داشت و تأثیرگذارترین بازیکن پورتو در فصل ۲۲-۲۰۲۱ محسوب می‌شود.

همچنین پس از این دیدار با استوریل، اعضای تیم پورتو در ورزشگاه دراگائو جشن قهرمانی گرفتند. طارمی هم که نقشی انکارناپذیر در سی‌امین قهرمانی تاریخ تیمش داشت، با پرچم ایران در این مراسم حاضر شد.

مهدی طارمی , تیم فوتبال پورتو پرتغال , لژیونرهای فوتبال ایران , مهدی طارمی , تیم فوتبال پورتو پرتغال , لژیونرهای فوتبال ایران , مهدی طارمی , تیم فوتبال پورتو پرتغال , لژیونرهای فوتبال ایران ,

همچنین مطابق گزارش صفحه آماری «Playmakerstats» با تمجید از مهاجم ایرانی پورتو نوشت: طارمی با ۲۰ گل زده، بهترین گلزن پورتو در این فصل لیگ برتر پرتغال بود. وی همچنین در ۳۳ گل تیمش دخالت داشت و تأثیرگذارترین بازیکن پورتو در فصل ۲۲-۲۰۲۱ محسوب می‌شود.

انتهای پیام/