سرب چقدر در آبگوشت استخوان مرغ ارگانیک نشت می کند؟


علیرغم تلاشهای گسترده پیشگیری و مقررات سختگیرانه ، مسمومیت با سرب هنوز در ایالات متحده رخ می دهد. ” مکمل های آیورودا که به طور خاص برای زنان باردار به فروش می رسند ، از سطح ایمنی تا 4 میلیون درصد فراتر رفته و استفاده از داروهای آیورودا و مسمومیت با سرب را “یک نگرانی مداوم در ایالات متحده” کرده است. در واقع ، “فلزات سنگین عمداً به چندین داروی آیورودا اضافه می شود” ، اگرچه پزشکان آیورودا معتقدند که ورزش نباید باعث نگرانی شود زیرا “فرآیند سم زدایی فلزات سنگین … شامل استفاده از … کورین” در میان سایر مواد است.

ما حدود نیم قرن است که می دانیم مکمل کلسیم می تواند منبع اضافی آلودگی سربی باشد. آنهایی که از استخوان ساخته شده اند ممکن است دارای بالاترین سطح سرب باشند ، اما مکمل های کلسیم معمولی ، از جمله تعدادی از مارک های ملی ، نیز آلوده هستند.

وقتی صحبت از رژیم غذایی ما می شود ، بیشترین میزان مصرف سرب برای کودکان و والدین آنها ممکن است محصولات لبنی باشد ، اما بیشتر متمرکز شده منبع ممکن است بازی وحشی با مهمات سربی باشد. اما نگرانی توسط شکارچیان مطرح شده است که گلوله های بدون سرب “ظرفیت زخم” یکسانی ندارند. با این حال ، معاینه CT مرگ و میر نشان می دهد که آنها به همان اندازه آسیب می رسانند. “[ing] گلوله های بدون سرب از نظر کارآیی کشتار مشابه گلوله های شکار معمولی هستند ، “حتی در برابر صابون بالستیک ، که ظاهراً چگالی مشابه اندام های حیاتی دارد.

به عنوان مثال ، کارگران کارخانه های باتری می توانند در معرض سرب زیادی قرار بگیرند ، اما شماره یک غیر حرفه ای قرار گرفتن در معرض سلاح گرم است گوشت سرب دار نمی خورد – فقط در مناطق آتش نشانی داخلی به آموزش هدف نیاز دارد. بله ، 75 درصد از گلزنان سطح سرب خونشان بالاست ، همانطور که در ویدئوی من در 2:02 مشاهده می کنید چقدر سرب در سوپ مرغ ارگانیک (آب استخوان) وجود دارد؟به حتی در خارج از منزل ، سرب منتقل شده در هوا در اثر اصطکاک گلوله در برابر بشکه یا پرایمرهای حاوی سرب می تواند باعث سرب قابل توجهی در انسان و حیات وحش محلی شود و همچنین خاک را آلوده کند. سطوح سرب در خاک در محدوده شلیک بالاتر از سطوح موجود در کنار یک کارخانه سرب صنعتی بود. با این حال ، بیشتر سرب در خاک های شهری ناشی از دهه ها استفاده از رنگ و بنزین حاوی سرب است که نگرانی هایی را در مورد باغ های شهر ایجاد می کند. اگرچه بیشتر سرب در خاک توسط گیاهان گرفته نمی شود ، اما می تواند به برگها و ریشه های آنها بچسبد. این خبر بدی است زیرا حتی محصولات حاصل از تخت های بلند با خاک تمیز می توانند در محیط های شهری آلوده شوند ، اما خبر خوب این است که احتمالاً سرب را می توان پاک کرد. مزایای باغبانی و محصولات تازه برای سلامتی “به احتمال زیاد خطرات را در اکثر نقاط جبران می کند.”

تخم مرغ های جوجه حیاط چطور؟ وقتی سرب به دست می آید ، آنها باید از نظر سرب آزمایش شوند داخل تخم مرغ و بنابراین قابل شستشو نیست همانطور که در ساعت 3:22 دقیقه مشاهده می کنید ویدیو، بیشتر سرب به اسکلت پرندگان ختم می شود ، که این سال را ایجاد می کند: وقتی سعی می کنید سوپ مرغ درست کنید چه اتفاقی می افتد؟

ممکن است افرادی که استخوان می پزند افزایش یابد ، که “توسط طرفداران رژیم پارینه سنگی (یا” پالئو “) تشویق می شود” ، اما مشکل این است که سرب یک نوروتوکسین است – اما نه فقط یک نوروتوکسین سرب همچنین بر مغز استخوان ، دستگاه گوارش ، کلیه ها ، سیستم گردش خون ، هورمون ها و تولید مثل تأثیر منفی می گذارد. علائم قرار گرفتن در معرض بیش از حد سرب شامل اختلال در شناخت ، کم خونی ، درد شکم ، مشکلات کلیوی ، فشار خون بالا ، سقط جنین ، مشکلات حافظه ، یبوست ، ناتوانی جنسی ، افسردگی ، تمرکز ضعیف و موارد دیگر است. علاوه بر این ، از مطالعات انسانی می دانیم که سرب در استخوان ها حذف می شود. هنگامی که حجم استخوان زیاد است ، به عنوان مثال در دوران یائسگی یا بارداری ، سطح سرب در خون افزایش می یابد. این برآمدگی را می توان در دوران بارداری با دریافت کلسیم کافی و کاهش مصرف سدیم به حداقل رساند. وقتی فضانوردان استخوان های خود را در فضا از دست می دهند ، سرب در جریان خون آنها آزاد می شود. از قضا ، از آنجا که آنها دیگر در معرض تمام سرب روی زمین نیستند ، سطح سرب آنها به طور کلی کاهش می یابد. استخوانها در جذب سرب بسیار خوب عمل می کنند و می توان آنها را در محدوده تیراندازی پاشید تا از نشت بیشتر سرب به محیط جلوگیری شود.

محققان نگران بودند که پختن استخوان های حیوانات خانگی می تواند سرب را در آب گوشت آزاد کند و سه نوع آب مرغ ارگانیک تهیه می کند – یکی با استخوان ، دیگری با گوشت بدون استخوان و سوم با پوست و غضروف بدون استخوان. هر سه آبگوشت از حداکثر دوز مجاز برای سرب – حتی آنهایی که بدون استخوان ساخته شده بودند – فراتر رفت. به طور شگفت انگیزی ، آب پوست و غضروف بدترین بود و از سطح ایمنی در هر وعده با یک فنجان حدود 475 درصد فراتر رفت.

TAKEAWAYS مهم

 • مسمومیت با سرب یک مشکل در طب آیورودا و مکمل های کلسیم است ، نه فقط در استخوان.
 • لبنیات می توانند بیشترین نقش را در دریافت سرب در رژیم غذایی ما داشته باشند ، اما شکار با مهمات آلوده کننده سرب ممکن است غنی ترین منبع باشد.
 • شلیک سلاح گرم ، از جمله در طول تمرین هدف در مناطق داخلی ، اصلی ترین تماس غیر حرفه ای با سرب است.
 • سرب موجود در هوا که از شلیک گلوله رها می شود می تواند انسان ها و حیات وحش را در معرض خطر قرار دهد و همچنین زمین را آلوده کند ، و سطوح موجود در زمین محدوده شلیک بالاتر از سطوح کنار یک کارخانه سرب صنعتی است.
 • در خاکهای شهری ، بیشتر سرب ناشی از چندین دهه استفاده از رنگ و بنزین حاوی سرب است.
 • تخم مرغ های جوجه های حیاط خلوت باید از نظر سرب آزمایش شوند زیرا می تواند وارد تخم مرغ شود و قابل شستشو نیست.
 • سرب در استخوان دفع می شود و جوشاندن استخوان های حیوانات خانگی می تواند سرب را در آبگوشت آزاد کند.
 • سرب بیش از حداکثر دوز مجاز در آبگوشتهای تهیه شده از استخوانهای مرغ ارگانیک ، گوشت مرغ ارگانیک بدون استخوان و پوست مرغ ارگانیک و غضروف بدون استخوان یافت شد.

آیا شما فقط کمی دژاوو را تجربه کرده اید؟ حدود دو سال پیش ، ویدئویی در مورد همان مطالعه تهیه کردم. هنگامی که سال گذشته در مورد مجموعه گسترده خود در زمینه سرب تحقیق می کردم ، دوباره با مجله برخورد کردم و فیلم این مقاله را ایجاد کردم. وقتی فهمیدم که در یک مطالعه دو برابر شده ام ، از اینکه دوباره ببینم چگونه می توان چنین ویدئوی متفاوتی را در یک علم تهیه کرد ، لذت بردم. می توانید اولین ویدیو را در آن مشاهده کنید آلودگی سرب در آبگوشت استخوانبه

به ویدئوهایم اشاره کردم کودکان کالیفرنیایی آلوده هستند و پر از سرببه برای اطلاعات بیشتر در مورد سرب ، به:

 • چگونه صنعت رنگ سربی با آن کنار آمد
 • سرب در آب آشامیدنی
 • چگونه صنعت گاز پیشرو با آن کنار آمد
 • سطح جریان خون “طبیعی” می تواند سمی باشد
 • اثرات سطح پایین تماس با سرب در بزرگسالان
 • چگونه می توان میزان سرب را با رژیم غذایی کاهش داد: تیامین ، فیبر ، آهن ، چربی ، جامد؟
 • چگونه می توان میزان سرب را با رژیم غذایی کاهش داد: صبحانه ، غلات کامل ، شیر ، توفو؟
 • بهترین غذاها برای مسمومیت با سرب: کلرلا ، گشنیز ، گوجه فرنگی ، مورینگا؟
 • بهترین غذا برای مسمومیت با سرب: سیر
 • آیا ویتامین C می تواند به مسمومیت با سرب کمک کند؟
 • فلفل زرد برای ناباروری مردان و مسمومیت با سرب؟
 • آلاینده های سربی در سس های تند
 • افزایش سطح سرب خون در دوران بارداری و یائسگی
 • آیا زنان باردار باید مکمل کلسیم برای کاهش سطح سرب مصرف کنند؟
 • سرب در مکمل های کلسیم
 • آیا ویتامین C می تواند به مسمومیت با سرب کمک کند؟

به paleodiet علاقه دارید؟ در اینجا علمی است که می توانم در مورد آن پیدا کنم:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید