سفر به ساحل Nags Head Family (قسمت اول)


در اینجا تصاویری از سفر ساحلی ما با خانواده Nags Head به سواحل بیرونی در ماه سپتامبر وجود دارد که گرما شروع می شود و جمعیت ازدحام می کند. قسمت دوم فردا می آید!

خلاصه سفر Nags Head Family Beach ما!

آخر هفته گذشته ما با خانواده توماس و دوستان قدیمی آنها برای یک آخر هفته طولانی به Nags Head رفتیم که در انتهای جنوبی ساحل بیرونی واقع شده است.

این دو خانواده در سپتامبر بیش از 40 سال است که دو هفته در کنار هم هستند. در حالی که ما به دلایل مدرسه سفر خود را در دو سال گذشته به آگوست منتقل کردیم ، دونس دوست دارد در ماه سپتامبر برای قیمت های بهتر و سواحل شلوغ به آنجا برود ، بنابراین آنها امسال سفر را به عقب برگرداندند.

اگرچه بیرون آوردن بچه ها از مدرسه کامل نیست ، اما ما به آنها اجازه می دهیم چند روز را کنار بگذارند تا بتوانیم دیدار خود را در آخر هفته طولانی تمدید کنیم.

ما فقط با روزهای آفتابی و گرم ، دیداری فوق العاده داشتیم!

کوسینتید

بیورک ، مازن و پسر عمویشان نش بسیار خوب بازی کردند. آنها انواع بازی ها را ایجاد کردند! پسران بزرگ مدت بیشتری را در استخر به دلیل موج های خشن و “شن های کسل کننده” گذراندند.

اما بیورک شن را دوست داشت! او همه ما را متقاعد کرد که سطل های آب را به بالای تپه ببریم تا بتواند آنها را بیرون بیندازد و از ما بخواهد که دوباره این کار را انجام دهیم.

پدربزرگ و مادربزرگهای زیادی نیز وجود داشتند: ماهیگیری با پدربزرگ ، صرف ناهار با نونا و بازدید از آکواریوم نیز!

گلف ، بازی و گردشگاه

توماس و آقایان روز شنبه برای بازی گلف رفتند.

ما عصرها تعداد زیادی از شکوه و جیپور را بازی می کردیم.

و هر روز 45 دقیقه پیاده روی داشتم. آرام ترین لحظات من <3

منو: شیرینی ، ساندویچ و غذاهای دریایی

برای صبحانه (+ وافل معروف جان!) ساندویچ برای ناهار و مقدار زیادی غذای دریایی تازه برای شام کرایه ساحلی استاندارد داشتیم.

صبحانه

ناهارخوری

همان ساندویچ هر روز!

شب خرچنگ

میگو + صدف

ماهی کبابی تازه

میگوی بخارپز

همبرگر + لوبیا

فردا با بازدید ما از Jockey’s Ridge ، شبگردی و شکار خرچنگ باز می گردم !!دیدگاهتان را بنویسید