سلاح های بازدارنده ای داریم که همه را شگفت زده می کند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، فرمانده ستاد مشترک ارتش یمن گفت: کشورهای متجاوز به برخورد گزینشی با مفاد آتش بس در یمن ادامه می دهند و به نقض آتش بس ادامه می دهند.

بر اساس این گزارش، سرلشکر محمد عبدالکریم الغمری در عین حال این مشکل را تهدیدی واقعی برای آتش بس در یمن توصیف کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح یمن روز یکشنبه در دیدار با رهبر و اعضای کمیته نظامی بررسی و نظارت بر نقض آتش بس در یمن، تاکید کرد: دشمن باید بداند که نیروهای مسلح ما امروز از نظر نیرو قوی‌تر هستند. و تجهیزات ، به لطف خدا. “.

وی افزود: نیروهای مسلح یمن دارای تسلیحات بازدارنده استراتژیک هستند که همه را شگفت زده خواهد کرد.

الغمری همچنین گفت: طرح ملی افتتاح سه راه در تعز گامی مهم در مرحله اول است و نشان دهنده تعهد دولت نجات ملی یمن به برداشتن گام های واقعی و جدی است.

رئیس ستاد مشترک ارتش یمن در عین حال تصریح کرد: متجاوزان باید تعامل مثبتی با طرح بازگشایی راه های تعز داشته باشند تا توجه خود را به کاهش آلام ساکنان آن ثابت کنند. استان

از سوی دیگر، رئیس ستاد کمیته نظارت بر آتش بس نظامی از توجه و پیگیری مستمر سرلشکر الغمری رئیس ستاد مشترک ارتش یمن به اقدامات این کمیته و همچنین قدردانی کرد. به عنوان پشتیبانی و تحویل تجهیزات فنی به عملیات مشترک نظامی .