سمینیوک: دفاع از اسماعیل نژاد خیلی سخت است/ بدنورگه: ایران عملکرد فوق العاده ای داشت


به گزارش وانانیوز،

کمیل سمینوک پس از پیروزی تیم ملی لهستان مقابل ایران در مرحله نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۲ گفت: قطعا بازی سختی بود. ما خیلی خوشحالیم چون پیروزی مقابل تیم ایران آسان نیست. بازی قبلی در گدانسک نیز بسیار سخت بود. خیلی خوشحالیم که انتقام آن شکست را گرفتیم و حالا در نیمه نهایی هستیم.

وی در خصوص دفاع از توپ های امین اسماعیل نژاد تصریح کرد: دفاع از او بسیار سخت است. ما می خواستیم او را از نظر تاکتیکی محدود کنیم زیرا او پاسور بسیار خوبی است. اگر می توانستیم در همان لحظات اول از او دفاع کنیم خیلی خوب می شد.

بازیکن شماره ۱۶ تیم ملی والیبال لهستان خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم الان که در نیمه نهایی هستیم خیلی خوشحالیم. ما یک روز استراحت داریم و می خواهیم خوب استراحت کنیم تا برای بازی با آمریکا آماده شویم.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۲ با وجود نمایش قابل تحسین مقابل لهستان، تیم شماره یک جهان شکست خورد تا از راهیابی به نیمه نهایی بازماند.

بارتوش بدنورگه پس از پیروزی این تیم مقابل ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت ها گفت: بازی بسیار سختی بود و تیم ملی والیبال ایران در این دیدار عملکرد فوق العاده ای داشت.

بازیکن شماره ۱۰ لهستان افزود: بازی بسیار لذت بخشی بود و این بازی اصلا برای لهستان آسان نبود. خیلی خوشحالیم که توانستیم تمرکزمان را حفظ کنیم و ست پایانی را ببریم و به نیمه نهایی برویم.

انتهای پیام/